2733
2739

این موهامه ریشش دراومده سیاه و سفید بعد جلوی موهام دکلره کردم بقیه اش هم قهوه ایه ، الان من چه رنگی بزارم که یک دست بشه؟ سفیدیام هم رنگ بگیره؟ لطفا کمکم کنین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکلره بذار تا پایه ۶ برسه مثل ساقه هات بشه 

بعد از روش رنگ بذار 

سفیدی ها هم میرن

حالا که داری امضامو میخونی یه لبخند بزن و لطفا یه صلوات هم برای معلم شدنم بفرست‌. مرسی😚❤           °°hj°°                                                                   الیزابت_باتوری                                           جیران_آماندی_جیران                                                                            اتتت
2742

عزیزم چکار کردی با موهات😑برای یکدستیش لازمه کل موهاتو اندازه جلو موهات دکلره کنی بعد ی رنگ ترکیبی دلخواه توپایه ۶ بذاری، ولی کم هزینه تر بخوای زیتونی خاکستری۴ بذار سفیدی و قرمزی موهاتو کامل پوشش بده ،فقط ۲ دیقه قبل شستن همون رنگو ماساژ بده ب دکلره هات و زود بشور ک نهایتا دو رنگ دربیاد زمینه قهوه ای تیره با چتری لایت کمرنگ

2740
2706