2733
2734
عنوان

اگه شما جای من بودین، آیا این وسط آسایش خودتونو انتخاب میکردین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 391 بازدید | 27 پست
من فول پکیج با خانواده ام هستم!هر کی منو بخواد باید خانوادمم بخواد و اگه کسی واقعا ادمو دوست داشته ب ...

جدا که نمیکنه، منظورم یه سری توقعاته، البته شما حتما تو زندگیه مشترک نرفتین که بدونین چجوریه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آدم وقتی ازدواج میکنه باید اولویت همسرش باشه نه خانوادش... وقتی هم ک میگی احترامشون رو داره، الکی جنگ و جدل نکن، سعیم کن تو خونه حرف خانوادت پیش نیاد ک بخواد انتقاد کنه ناراحت شی.. بچسب به زندگیت

چشم دنیا بشود کور تو مستانه بخند
2731
نه برام مهم نیست چون مهم همسرمه من الان همسرم فوت شده خانوادم زیاد بهم سرنمی زنند همسرت مهمه به خاطر ...

عزیز دلم، خدا رحمتشون کنه، میفهمم چی میگی، منم بعضی مواقع از خانوادم توقع دارم ولی میبینم نیستن، کنارم نیستن با وجود اینکه سالها اعصابمو خورد کردم و خیلی ناراحتم میکنه

خودم هوای خونوادم رو دارم اما بخاطر هیچکس با همسرم درگیر نمیشم، نتیجه رفتارم شده اینکه ایشونم منو به ...

آره منم کاری کرده بودم که خودمم دیگه دوست نداشت، بعد از کلی جلسات مشاوره یا کم خودخواه شدم و زندگیم خوب شد اما باز دیروز باهاش بحث کردم و الان پشیمونم الکی گیر دادم

عزیز دلم، خدا رحمتشون کنه، میفهمم چی میگی، منم بعضی مواقع از خانوادم توقع دارم ولی میبینم نیستن، کنا ...

ب خدا انقد دیدم آدمایی ک سر خانوادشون از  شوهرشون طلاق گرفتن و رفتن خونه باباشون، و چه حرف و متلک هایی از خود مامان باباشون شنیدن.... عاقل باش، اولویت زندگیت بزار برا همسرت... در کنارش با خانوادت هم برس

چشم دنیا بشود کور تو مستانه بخند
بذار بکنه، درسته خانواده توئن ولی فرض کن همسرت همین حس رو درباره یه غریبه داشت، تو همینقدر آسایشت رو ...

آره خودمم دیگه خسته شدم از مدیریت روابط، این بگه خانوادت یه شام دعوتمون نمیکنن، من یواشکی به مامانم میگم مامان یه شام مارو دعوت کن، بگه اوکی، اما ماه‌هاست نگفته، یه دونه دخترم هستم، و یه داداش دارم، فقط حواس مامانم ب اونه

2738
ب خدا انقد دیدم آدمایی ک سر خانوادشون از  شوهرشون طلاق گرفتن و رفتن خونه باباشون، و چه حرف و مت ...

منم تا پارسال همش میگفتم کاش دور ازجون شوهرم بمیره، یا طلاق بگیرم، اما بعدا دقت کردم که من برم خونه بابام خیلی از چیزایی که الان اجازه انجامشو دارمم حتی اونجا ندارم. و داغون میشم اونجا

عزیز دلم، خدا رحمتشون کنه، میفهمم چی میگی، منم بعضی مواقع از خانوادم توقع دارم ولی میبینم نیستن، کنا ...

الان شرایط خیلی بدی دارم دعام کن  برای همین به خانوما می گم زندگیاتونو الکی خراب نکنید هیچ کی شوهر آدم نمی شه 

آره خودمم دیگه خسته شدم از مدیریت روابط، این بگه خانوادت یه شام دعوتمون نمیکنن، من یواشکی به مامانم ...

فدای سرت عزیزم وقتی همسرت خوبه رها کن زندگیت رو بکن، یه‌طوری رفتار کن انگار نه اهمیت میدی به حرف‌هاش نه ناراحت میشی صرفا شنونده‌ای درمورد نظر همسرت راجع‌به مثلا یه آدم غریبه، کاملا بی‌تفاوت باش، وقتی این شکلیه کاریش نمیشه کرد مهم اینه با همسرت بین خودتون خوبید

چه مانده از این شب به‌جز دو لکه غم؟