2737
2734
انشاءالله ک باردار باشی ب سلامتی صالح و سالم باشه منم اولاد اهل صالح بهم خدا بده 🥲

فداتشم عزیزم ان شالله🤩

فقط 31 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  
من پزشک نیستم‌ولی فکر کنم سقط توی‌۱۸ هفته رو‌نتونی توی خونه انجام بدی، وقتی توی‌ ۵، ۶ هفته که ن ...

فک کنم اسی رفت حالش بد شده 

ب نظرم اخه ی بچه کاملو بخای اینکارو بکنی مثل زایمان میمونه و اونم اخرش مرده بیاد بیرون وحشتناکه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من پزشک نیستم‌ولی فکر کنم سقط توی‌۱۸ هفته رو‌نتونی توی خونه انجام بدی، وقتی توی‌ ۵، ۶ هفته که ن ...

خود من عزیزم 

۱۱ هفته گی سقط کردم با اینکه همش ۳ سانت بود 

ولی بخدا به حدی درد داشتم که شوهرم گریه میکرد خودمو به در و دیوار میزدم از درد 

اصلا جدا از درد 

چجور دلش میاد یه مادر چطور میتونه اینکارو کنه 

من ۱۰ تا بچه ی کوچیک داشته باشم نون شب نداشته باشم باز بچه ی تو شکممو نمیکشم 

فقط 31 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  
2731
۱۸

😔😔😔😔 قتل کردی؟

⭕ﻭ ﻫﺮ ﻛﻪ ﺍﺯ ذکر ﻣﻦ(نماز و قرآن) ﺭﻭﻯ ﺑﮕﺮﺩﺍﻧﺪ، ﺑﻰ ﺗﺮﺩﻳﺪ ﺯﻧﺪﮔﻰ ﺳﺨﺘﻰ❌  ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺩﺍﺷﺖ ﻭ ﺭﻭﺯ قیامت 🚫ﻧﺎﺑﻴﻨﺎ🚫 ﻣﺤﺸﻮﺭﺵ ﻣﻰ ﻛﻨﻴﻢ⭕➡️ ۱۲۴ طه💢 ما ابد در پیش داریم. بخاطر ۱۰۰ سالِ دنیا، ابد رو خراب نکنیم.اگه مشکل داری اعتمادرو بخون. تاپیکرزق و روزیو تاپیک تاپیک آرامش
خود من عزیزم  ۱۱ هفته گی سقط کردم با اینکه همش ۳ سانت بود  ولی بخدا به حدی درد داشتم که ...

من‌خودمم یه بارداری خارج رحم داشتم‌و‌ وااقعا از دردگاهی کم‌میموند از حال برم...

حق رو‌بهش نمیدم ولی بیا بگیم شرایط این‌دوستمون رو‌هم‌نمیدونیم...

مطمینا ما بچه این دوستمون‌رو از مادرش بیشتر دوست نداریم،...

من احساس میکنم الان‌احساسی‌ و‌از روی ناراحتی تصمیم انی گرفته، یکم‌که اروم‌بشه خودش خیلی منطقی تر به قضیه فکر میکنه

🌹عزیزم من هزار بار میگم موافق سقط نیستم ولی وقتی ی نفر در توانش نمیبینه ک بتونه پدر و مادری کنه نبا ...

🌹🌹🌹🌹

اول این گل ها واس ی شما😁

دوم بیا این بوس ها رو بگیر😅💋💋💋💋

سوم

اگر عاقلانه فکر کنیم

بیگدار به آب زدن و شنا بلد نبودن احمقانه است

اول باید شنا یاد گرفت و بعد شنا کرد

اما اگر وسط آب افتادیم ؛مجبوریم همان موقع شنا کنیم

هرچند به سختی

نمیتونیم که عین مجسمه هیچ کاری نکنیم تا خفه بشیم😅

باید تلاش کنیم تا جانی را نجات دهیم

اگر کسی شرایط بچه نداره،خب بچه دار نشه

یا بره اول شرایط رو مهیا کنه بعد بچه دار بشه

اما کسی یهو دید حامله است😅،باید بره از کره مریخ هم شرایط جور کنه🙃

نکه جانی را به این بهانه بگیرد

باید تلاش کنه جانی رو نجات بده

یکسری ها میاند میگن شرایط مالی نداریم

من اگه جای اونا بودم و اینقدر شرایط مالی برام مهم بود خودمو به ابو اتیش میزدم تا فراهم کنم شرایط رو

نکه با خودخواهی تصمیم به کشتنش بگیرم

الان شرایط اسی،میگه همش با شوهرم دعوا داشتیم

به نطرت چند بار تلاش کرده حلش کنه؟؟؟

من هر هفته برای رابطه ام با همسرم و فرزندانم دوره میرم تا بهترین ها رو براشون رغم بزنم

از دعوا رسیدم به یه زندگی فوق تصور(مثل اینایی که نامزدند😍😁)

تلاش کردم ؛ حالا اسی چند بار تلاش کرده؟؟

2740
🌹عزیزم من هزار بار میگم موافق سقط نیستم ولی وقتی ی نفر در توانش نمیبینه ک بتونه پدر و مادری کنه نبا ...

دیگه درد دلم باز شد😂

کاری به شما ندارما عزیزدلم😁صرفا درد و دله🙃

الان جو سایت یه جوری شده،طرف میاد میگه شرایط  ندارم میخوام ادم کشی کنم(سقط کنم)

حالا این شرایط نداشته اش چیه؟؟

اینکه نمیتونه هر هفته استخر بره با بچه🤦‍♀️😱🤯

(واقعا اینو یه نفر بهم گفته ها😂)

فرض کن میخواد یه انسان رو به قتل برسونه به این بهونه

اون وقت من یه پشه له میکنم تا یه هفته عذاب وجدان دارم😆

اگه جو سایت یا جامعه به این سمت رفت

چند وقت دیگه طرف میاد با ماشین میزنه به بچه ی من

بعد هم میگه طوری نشد از بدبختی هاش نجاتش دادم

🌹🌹🌹🌹 اول این گل ها واس ی شما😁 دوم بیا این بوس ها رو بگیر😅💋💋💋💋 سوم اگر عاقلانه فکر کنیم ...

شهریه دوره ای ک میری حلالشون باشه😂🌹🌹🌹🌹بله کاملا موافقم منم نظرم اینه و تمام تلاشمو میکنم ،زندگی خود بخود ساخته نمیشه باید دست بکار شد و ساخت تک تک خوشی و رفاهمون زحمت میبره ، ولی متاسفانه خیلیا این نگاه رو ب زندگی ندارن یا واقعا شرایطشون فراهم نیس حداقل تا قبل تشکیل نطفه فرصت دارن کاری کنن، تو پیامای اسی دیدم فعلا قرص نخورده در حالی ک من فکر میکردم کار تمومه...

شهریه دوره ای ک میری حلالشون باشه😂🌹🌹🌹🌹بله کاملا موافقم منم نظرم اینه و تمام تلاشمو میکنم ،زندگی ...

😂😂😂😂

ماهی ۱۵۰ هزار تومانه😅

اگه همشهری باشیم معرفی میکنم بیاید همه😄

دیگه درد دلم باز شد😂 کاری به شما ندارما عزیزدلم😁صرفا درد و دله🙃 الان جو سایت یه جوری شده،طرف می ...

والله منم فکر کردم طرف قرص خورده و در حالت اورژانسی بسر میبره!

بله سطح توقعات انسانها با هم متفاوته منطقشون هم فرق میکنه ،من راجب شرایط واقعا سخت و غیر قابل قبول برای تداوم زندگی نظر دادم!

😂😂😂😂 ماهی ۱۵۰ هزار تومانه😅 اگه همشهری باشیم معرفی میکنم بیاید همه😄

موفق باشی عزیزم شکر منم همسر و زندگی خوبی دارم تونستیم با امید و تلاش پیش بریم و هیچوقت نا امید نشدیم امیدوارم هیچکس تو زندگیش ب جایی نرسه ک دست ب چنین کاری بزنه🙏

خانوم ۱۸ هفته میشه ۴ ماه و نیم بچه به این بزرگی به این راحتی سقط نمیشه

من سطل آشغالی عاطفی تو نیستم دوست من ؛ پس اگه از جای دیگه زخمی هستی انرژی های منفی و سلیطه بازیاتو برای خودت نگه دار ؛ چون به محض اینکه متوجه بشم عقده داری پیاماتو نمی‌خونم 😝😉
2706