2737
2734
عنوان

شهر شیان چین.. معروف شده ب شهر زامبی

| مشاهده متن کامل بحث + 3011 بازدید | 116 پست

اون بیماری که از دهن دماغ خون میاد بیماری ای که سالهاست شناخاه شدست و از طریق مدفوع موش منتقل میشه

برای همین تو یه روستای چین اتفاق افتاده

بقیشم ساخته ذهن خودته

حقوق خوندم اگه بتونم پاسخ سوالتونو میدم🥰
خب از همون اول میگفتی مخالف واکسنی دیگه چقدر صغری کبری چیدی😂

من مخالف واکسن نیستم یافته امو باهاتون ب اشتراک گزاشتم تا میتونین مسخره کنین مهم نیست 

هرکه از کوچه ی تنهایی ما میگذرد ب هوای هوسی هم ک شده سرکی میکشد و میگذرد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سرفه ی خونی و خونریزی از گوش و‌چشم همیشه بوده چیزی نیس ک بخای با این پرزنتیشن بهش استناد کنی  ...

جوابای دادمو بخونید

بذار زمان خودش همه چی رو مشخص میکنه  همهذی ابنابی که جبهه دارن نسبت به واکسن نزدن، حقیقت رو می ...

من نمیدونستم نباید همچین تاپیکی زد

اون بیماری که از دهن دماغ خون میاد بیماری ای که سالهاست شناخاه شدست و از طریق مدفوع موش منتقل میشه ...

خداروشکر ساخته ذهن خودم مدرک داره جهانی 

بیماریای زیادی هس مث سل وبا و... ولی من جامع توضیح دادم قصدم ترسوندنت نبود جبهه نگیر

2740
ب امید خدا امیدوارم من نسلی نباشیم ک قراره منقرض شه باز یکی بیاد 

اگه زمان آخرالزمان باشه اگه ایمان قوی داشته باشی و راه خدا رو در پیش بگیری خدا نوید داده ک بندگان شایسته من وارثان زمین اند

تـا خـــدا بـنـده نـــواز اسـت به خلـقش چـه نیــاز میـکـشم نــاز یــکی تـا بـه همه نـاز کـنم ♥️ 

واقعا من موندم چرا از عقلی که خدا بهتون داده استفاده نمیکنین

خیلی دوس دارم بدونم تو کلتون چی میگذره🙄حتی بعد این امار مرگ و میر پایین که تو جهان اتفاق افتاده بازم سفت واستادین سر جهالت واکسن نزدن؟

پس عقل چی میگه

من نمیگم واکسن خوب نیست اما انواع مختلفی داره  و اینک من خودم کرونا نگرفتم دخدرخاله بزم گرف. و ...

عوضش من سه بار کرونا گرفتم تا به حال 😂😂😂در حد مرگ 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
خداروشکر ساخته ذهن خودم مدرک داره جهانی  بیماریای زیادی هس مث سل وبا و... ولی من جامع توضیح دا ...

اره از روی ۴تا فیلم استناد کردن میشه مدرک و دلیل

وات د فاز؟

واقعا من موندم چرا از عقلی که خدا بهتون داده استفاده نمیکنین خیلی دوس دارم بدونم تو کلتون چی میگذره ...

اولا درست صحبت کنین کن بحثم واکسن نبوده چیزای فهمیدمو بهتون گفتم و چیزی رو رد یا ثابت نکردم با عقلمم رفتم ک اینارو بهتون دارم میگم 

ب این نتیجه رسیدم ک تو زمانی ک ما داریم زندگی میکنیم هییچ چی بعید نیس و از دست بشر برمیاد همینم منو یکم میترسونه

قراره ی دخمل خانوم خشمل بیاد تو زندگیمون   لطفا برا سلامتی تو دلیم ی صلوات بفرست 🙂کاربری دوممه🙄
اگه زمان آخرالزمان باشه اگه ایمان قوی داشته باشی و راه خدا رو در پیش بگیری خدا نوید داده ک بندگان شا ...

شما از آخرالزمان هم اطلاع دارین میدونین در اون زمان چه اتفاقاتی میوفته

یا فقط در حد اسم میدونین 

تـا خـــدا بـنـده نـــواز اسـت به خلـقش چـه نیــاز میـکـشم نــاز یــکی تـا بـه همه نـاز کـنم ♥️ 
2706