2737
2739
خب چرا چک نمیکنی ؟

فردا تازه موعودمه بنظرتون بی بی چک بزنم نشون میده؟ 

ترم آخر دانشجوی مقطع دکترا مددکاری و مشاور کلینیک خوشحال میشم بتونم به نی نی سایتی های عزیز کمک کنم پروردگارم ازت جز سلامتی خانواده عزیزم و همسرم چیزی نمیخام 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره دوست دارم.والا من دارم ازدواج میکنم گفتم برم آرایشگری چون هم محیطش هم درآمد خوبه.ولی کسی نیست را ...

اره سختیای خودشو داره باید صبور پر تلاش باشی اما شغل شادیه و همیشه جای پیشرفتو توسعه داره اگه نمیخوای سالن بزنی یه حرفه رو بطور حرفه ای برو از این شاخه به اون شاخه نپر اصلا البته این نظر منه هزینت پا حرفه ای شدنت بزاری که بتونی خوبم رقابت کنی تا درامد داشته باشی تو یه چیزیم بری که الان بیشتر طرفدار داشته باشه بهتره

2731
ن نیستی

چن روز دیگ پریود میشم؟ 

ترم آخر دانشجوی مقطع دکترا مددکاری و مشاور کلینیک خوشحال میشم بتونم به نی نی سایتی های عزیز کمک کنم پروردگارم ازت جز سلامتی خانواده عزیزم و همسرم چیزی نمیخام 
2738
بالا گفتی فردا موعدته اگ نمیگفتی میتونستم حدس بزنم

یعنی فردا پریود میشم عزیزم؟ 

اره سختیای خودشو داره باید صبور پر تلاش باشی اما شغل شادیه و همیشه جای پیشرفتو توسعه داره اگه نمیخوا ...

عزیزم من الان پول واسه سالن زدن ندارم .من هدفم همینه که تواین شغل پیشرفت کنم.اگه تا چندسال نتونم سال بزنم درآمد نداره؟ببخشید که وقتتونم گرقتم

2706