2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من الان پول واسه سالن زدن ندارم .من هدفم همینه که تواین شغل پیشرفت کنم.اگه تا چندسال نتونم سال ...

نه چه حرفیه مراحمین نه اصلا هیچ موردی نداره سالن داشته باشی حرفه ای باشی یه صندلی اجاره میکنی یا درصدی کار میکنی کارت راه میوفته کارت خوب باشه خیلیم خوبه 

2728
نه چه حرفیه مراحمین نه اصلا هیچ موردی نداره سالن داشته باشی حرفه ای باشی یه صندلی اجاره میکنی یا درص ...

یه دنیا ممنون از لطفتون وجوابتون.فقط کوتاهی و شینیون خوبه؟من ناخن ورنگ و دوست ندارم شاید بعدا رفتم .ولی کوتاهی وشینیون ومیگم اول برم؟بنظرتون خوبه واسه شروع کار؟ درآمد داره؟

یه دنیا ممنون از لطفتون وجوابتون.فقط کوتاهی و شینیون خوبه؟من ناخن ورنگ و دوست ندارم شاید بعدا رفتم . ...

موفق باشی گل جونی شینیون خوبه اگه هم دوره خوب برید و هم خودتون خلاق باشید کوتاهی هم معمولی درامدا بسته به منطقه و شهری که توش کار میکنید هم بستگی داره 

2740
موفق باشی گل جونی شینیون خوبه اگه هم دوره خوب برید و هم خودتون خلاق باشید کوتاهی هم معمولی درامدا بس ...

مرسی عزیزم میخوام دوره تهران برم.این سوال آخرمه ممنون میشم اینم لطف کنی جواب بدین.خودتون چی پیشنهادمیدین ؟دیگه من هرچی سوال تو ذهنم بود وپرسیدم.شرمنده ام

مرسی عزیزم میخوام دوره تهران برم.این سوال آخرمه ممنون میشم اینم لطف کنی جواب بدین.خودتون چی پیشنهادم ...

دشمنتون شرمنده اخه یه سوال چیه خداکنه ادم بتونه کاری بکنه برایکسی اره دوره تهران بهتر از همه جاست بنظرم همون که علاقه داری دیگه من مثلا علاقم میکاپو ناخونه خب برام شیرین ترو جذاب تره بیشتر تلاش میکنم شینیونم گذروندم هزینش کم تر از این دوتاست من نمیتونم چیزی پیشنهاد بدم چون دراخر خودتونین که  باید سختی و.. شغلتونو تحمل کنین 

دشمنتون شرمنده اخه یه سوال چیه خداکنه ادم بتونه کاری بکنه برایکسی اره دوره تهران بهتر از همه جاست بن ...

مرسی ازوقتی که گذاشتین.این لطف شماس که باحوصله جواب دادین .من علاقه به میکاپ و ناخن دارم اما استعداد فکرنکنم داشته باشم.چون اصلا طراحی روی ناخن بلدنیستم.براتون بهترینا رو آرزو میکنم موفق و سلامت باشین

مرسی ازوقتی که گذاشتین.این لطف شماس که باحوصله جواب دادین .من علاقه به میکاپ و ناخن دارم اما استعداد ...

فدات عزیزمممم خب یادمیگیری کی از اولش بلده شاید خودتو دست کم گرفتی من اول که  رفتم رنگ حتی نمیدونستم دکلره چیه۱۸سالم بود خوب به همه چی فکر کن موفق وسرزنده باشید الهیییی♥

شما کوتاه میای

کی عقد میکنیم؟؟

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....تو رو خدا خیلی دعام کنید انشالله من و عزیزانم به جمیع حاجات دلمون برسیم و خدا دلمونو شااااد کنه انشالله 🥺🙏😭😭😭
2706