2733
2734

نه 

اینجا برا بعضیا فضای مجازی نیست فدراسیون تخلیه عُقدَس 🙄😐👋🏻   ...................................................................................    جوری زندگی کن که انگار هیچ کس دیگه ای جز خودت نیست که به تو کمک کنه ...! 🤍🦋                                                          ‌‌‌‌                                                            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه چی؟ مشکلی نداره یا اطلاع ندارید؟

مشکلی نداره،،، فقط اگه زن اول به ارگاسم برسه احتمال پسر شدن زیاده 

اینجا برا بعضیا فضای مجازی نیست فدراسیون تخلیه عُقدَس 🙄😐👋🏻   ...................................................................................    جوری زندگی کن که انگار هیچ کس دیگه ای جز خودت نیست که به تو کمک کنه ...! 🤍🦋                                                          ‌‌‌‌                                                            
از چه لحاظ اشکال نداشته باشه ؟؟ گوگل کنی نوشته برای بارداری پسر فک کنم اول زن باید به ارگاسم برسه بع ...

یعنی اگه مرد به ارگاسم برسه بعد زن. این مانع بارداری نمیشه؟ آخه این اتفاق واسه من افتاد . من الان در مرحله ی اقدام هستم