2733
2734
عنوان

ازدواج تو غربت خوب نیست...

| مشاهده متن کامل بحث + 578 بازدید | 68 پست
ای جااانم حامله ام که هستی😍عزیزدلم بهت تبریک میگم کار از این بیشتر مسئولیت از این سنگین تر؟تو الان ...

میدونم عزیزم 

من عاااشق بچه بودم ولی از وقتی حامله شدم تا الان که دوماه گذشته اصلا نتونستم با بچم ارتباط بگیرم باهاش حرف نمیزنم نمیدونم چرا انگار باورم نشده هنوز

ولی تو اینستا خیلی مطالب بارداری میخونم یاد میگیرم 

نمیدونم چرا فکر میکنم زود بود

بیاین به هیچکس نگیم خوشبحالت چون انرژی منفی داره🤗 
خدا رو شکر ،حداقل درک م کردی ،جبهه نگرفتی ... بخدا برا منم سخته ،خیلی اذیت شدم تو این زندگی ،حساس م ...

چون مامان خودم دور نبود از خانوادش ولی بابام بود

ماهم ازین مشکلا داشتیم

میوننم چقد بده 

ولی منم شوهرمم دوره از خانوادش

ولی اون زیاد باکش نیست از بسکه درگیر کارشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میدونم عزیزم  من عاااشق بچه بودم ولی از وقتی حامله شدم تا الان که دوماه گذشته اصلا نتونستم با ...

نه همه چیز طبق زمان خودش اتفاق میوفته تو فکر میکنی زوده اما الان طبق مصلحت الهی زمان درستی هست که این بارداری صورت گرفته..

2731
بازم خداروشکر کن خدا بهت یه کوچولو داره میده ان شاءالله بشه همدم تنهایی هات😍

انشالله 

منکه همدمم خداست فعلا جز اون کسیو ندارم باهاش حرف بزنم

چون مامان خودم دور نبود از خانوادش ولی بابام بود ماهم ازین مشکلا داشتیم میوننم چقد بده  ولی ...

آره بخوام بگم بحثش مفصله که چه تاثیراتی داشت تو تربیت و ...خلاصه همه چی زندگی ... .ولی اون افسردگی مامانم به نظرم رو من تاثیر گذاشت ،حتی از وقتی که تو شکم ش بودم و تعریف میکنه آهنگ غمگین گوش میداده و گریه میکرده برا خانواده ش چه توی این سالها تا الان که من ۲۶ سالمه ... .بچه ها میشن پاسوز و قربانی دیگه 🤷‍♀️😕

2738
آره بخوام بگم بحثش مفصله که چه تاثیراتی داشت تو تربیت و ...خلاصه همه چی زندگی ... .ولی اون افسردگی م ...

حس میکنم یکم شرایطت مثل من باشه

الانم که من انقد حساس و زود رنجم به خاطر شاهد حساسیت های مامانم بودم