2733
2739

ببینید من از این خواستگارها دارم مثلا یکیشون 

مغازه لوازم آرایشی داره خیلی مودبه واقعا مودبه و از دبی جنس میاره اما خب تحصیلات نداره و زندگی معمولی می‌سازه 

من خودم میخوام تا دکترا برم یعنی خیلی برا خودم برنامه دارم مادر پدرم تحصیلات بالا دارن بابام هئت علمی هس میگن اصلا ب این موردها فکر نکننن با دکتر مهندس ازدواج کن مشکل اینه تا حالا دکتر مهندس خواستگاریم نیامدن خب حقیقتا 😑😑😑😑منم حقیقتش نه قیافه جالبی دارم نه چیزی فکر نکنم همچین کیسی بیاد خواستگاریم آخه دکتر مملکت چرا بیاد خواستگاری من مثلا تو ذهنم نمیگنجه من ی رشته ساده میخونم کارشناسی

ب نظرتون مثلا ب مورد بالا فکر کنم یا ن منتظر دکتر مهندس بمونم 😑😑😑😑😑

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد                                   شهر بر روی سر من عربی می رقصد                                    این جهان با همه دغدغه هایش دارد                                 روی یک جمجمه یک وجبی می رقصد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرم اگر پدرت هیئت علمیه میتونه این کیس هارو برات جور کنه 

ولی خب منم اون مورد اول که گفتی رو نمیپسندم راستش

من یک پرستار مهربونم❤👩🏻‍⚕اگر سوالی در زمینه نرسینگ (nursing) دارید حتما ازم بپرسید، اگر توان علمیشو داشته باشم با جون و دل جواب میدم💃🏻🥰لطفا سوال در مورد رشته و شغل پرستاری رو در این تاپیک پرسش در مورد شغل و رشته پرستاری بپرسید ازم❤🙏🏻
2731

خو ط چیت کمه ؟

چرا ب کم قانعی

خدا از یه جایی ک فکرشو نمیکنی دستتو میگیره❤📎خدا بیشتر از ارزوهات بهت میبخشه🖤⚖وقتی همه ی امیدت ب اونه خدا بیشتر از همه حواسش بهته🌱💚خدا هیچ وقت تنهات نمیزاره وقتی بهش اعتماد داری💎💙
2738
چن سالته؟

۲۱

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد                                   شهر بر روی سر من عربی می رقصد                                    این جهان با همه دغدغه هایش دارد                                 روی یک جمجمه یک وجبی می رقصد
حالا دکتر کاری ندارم ولی مهندس بلانسبت دور از جون همه تو سر سگ بزنی مهندس ریخته چرا نیاد😂

خو چیکار کنم واقعا نمیاد  همونم برا من نمیاد

تحصیلات مثل قدیم دیگه اولویت نیست الان اینقدر همه تحصیلات عالی دارن که بیشتر دارن همه میرن سمت شغل پر درآمد 

ولی از نظر شخصیتی بسپج طرف رو شاید خیلی باهم بیشتر حرف برای گفتن داشته باشید تا دکتر مهندس

شاید واقعا از طرف خوشت بیاد

هرکی دلش گرفته بیاد پیش خودم، بتونم کمک میکنم♥️
2706