2733
2739
عنوان

دلم گرفته از این زندگی

| مشاهده متن کامل بحث + 658 بازدید | 94 پست
کتاب زندگی خود را از نو بسازیم رو بخون برای طرحواره هایی که داری عالیه ولی در مورد استعداد کتابی نمی ...

راستی یه سوال 

من همیشه وقتی دوستام ازم مشورت میخوان 

ایده های جدیدی به ذهنم میرسه یا مثلا نظرمو میخوان چیزای به ذهنم میرسه که اگر در مورد خودم بود اصلا به این فکر نمیرسیدم ولی برای بقیه هم میتونم مشاور خوبی باشم هم مثلا نظرم در مورد لباسی چیزی بخوان نظر جدیدی و قشنگی میتونم بهشون بدم بنظرت این میتونه استعداد باشه ؟ اگر اره بنظرت غیر از روانشناسی شغلی براش هست

راستی یه سوال  من همیشه وقتی دوستام ازم مشورت میخوان  ایده های جدیدی به ذهنم میرسه یا مث ...

ببین این توانایی توی کمک کردن توی هر کس یه زمینه ای داره اون زمینه رو پیدا کن ببین چیه 

مثلا میگی لباس اگه خوب ست می‌کنی این یه زمینه ست 

اگه میتونی برای کسی خوب طرح بزنی این یه زمینه ست

اگه میتونی توی روابط بین فردی کمک کنی این یه زمینه دیگه ست 

اگه توی دیزاین خونه میتونی یه زمینه دیگه ست 

اگه توی مسایل مالی میتونی کمک فکری کنی ایده بدی یه زمینه دیگه ست 

تو اول زمینه هایی که توش برای کمک کردن استعداد داری رو پیدا کن 

غیر از روانشناسی هزار جور مشاور داریم تو زمینه ای که توش دستی بر آتش داری رو پیدا کن 

.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین این توانایی توی کمک کردن توی هر کس یه زمینه ای داره اون زمینه رو پیدا کن ببین چیه  مثلا م ...

ن بیشتر بین فردی هست 

نه اینکه هرکسی تو خونواده سوال داشته باشه میاد سمت من ، نه اینجور نیس ولی مثلا چند تا از دوستام و یکی از داداشام وقتی کمکی بخوان در زمینه راه حل دادن برای مشکلی که با یه نفر دیگه پیدا کردن یا در مورد خودشون این مدلی 

ن بیشتر بین فردی هست  نه اینکه هرکسی تو خونواده سوال داشته باشه میاد سمت من ، نه اینجور نیس ول ...

داداشت ازت بزرگتره؟ وقتی ازت مشورت میخواد حرفت باعث میشه که واقعا به نتیجه مطلوب برسه ؟ یعنی وقتی بهشون راه حل میدی از زاویه ای مسأله رو حل می‌کنی که هیچ کدوم بهش فکر نکرده بودن؟ یا این جمله رو زیاد می‌شنوی که تو به مسایلی دقت می‌کنی که من نکرده بودم ؟ یا زیاد می‌شنوی که زاویه نگاهت متفاوته؟ 

اگر اینطور هست باید زمینه های دیگه ای که توش علاقه و استعداد داری رو هم پیدا کنی و پازل رو کامل کنی 

.
2728