2703
2553
عنوان

دلم گرفته از این زندگی

| مشاهده متن کامل بحث + 658 بازدید | 94 پست
چه تصمیمی بگیرم جای من باشی چیکار میکنی 

من اگه برگردم عقب حتما میرم دنبال علاقه خودم بدون توجه به حرف اطرافیان و اینکه حتما یه حرفه که بتونم ازش پول دربیارم رو انتخاب میکنم و خیلی حرفه ای ادامه میدم مثل خیاطی یا هرچیزی که بشه ازش کسب درامد کرد رشته دانشگاهیم رو هم بر همین اساس انتخاب میکردم مثلا طراحی دوخت 

این نیز بگذرد...                                   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من اگه برگردم عقب حتما میرم دنبال علاقه خودم بدون توجه به حرف اطرافیان و اینکه حتما یه حرفه که بتونم ...

خب اینکه علاقتو میشناسی نصف راه رو رفتی من چیکار کنم که نمیدونم به چی علاقه دارم 😭

2720
خب اینکه علاقتو میشناسی نصف راه رو رفتی من چیکار کنم که نمیدونم به چی علاقه دارم 😭

مگه میشه به چیزی علاقه نداشته باشی ببین راستش من الان خیاطی رو مثال زدم اصلا علاقم نیست علاقه من طراحی و نقاشی هست ولی خب به نظرم بازار کار خیاطی بهتره براهمین خیاطی رو گفتم حتما که نباید علاقه باشه یکم تحقیق کن ببین چی به نفعته و توان انجامش رو داری 

این نیز بگذرد...                                   
مگه میشه به چیزی علاقه نداشته باشی ببین راستش من الان خیاطی رو مثال زدم اصلا علاقم نیست علاقه من طرا ...

خب قطعا کنکور تجربی به نفعمه چون هم محیطش برای خانم خوبه هم بازار کار خوبی داره 

اما از طرفی من از کارای بیمارستانی و خون و اینا خوشم نمیاد 

حالا چیکار کنم

[QUOTE=223024947]خب قطعا کنکور تجربی به نفعمه چون هم محیطش برای خانم خوبه هم بازار کار خوبی داره  اما از طرفی م ...[/QUOTE

دیگه هرچیزی که یه خوبیایی داره یه سری مشکلاتم داره که باید تحمل کنی اگه واقعا به تجربی علاقه داری خب ادامه بده معلمی هم گزینه خوبیه

این نیز بگذرد...                                   
فعالیت ولی نه اینکه کلن سرپا و خیلی خسته کننده باشه کمک کردن ولی شنونده خوبی هم هستم

حسابداری و مدیریت یا بینایی سنجی یا روانشناسی

من درین تنهایی فکر یک بره ی روشن هستم که بیاید علف خستگی ام را بچرد......!
2714
2706