2733
2734
عنوان

ناباروری و استرس

881 بازدید | 126 پست

دوستان من خیلی دکتر رفتم بی نتیجه.  .

الانم به محصی که اسم دکتر میاد یا میخوام برم دکتر دست وپام میلرزه..صدای قلبم بالا میره..

فقط تنها در یک صورت حالم خوبه که به دکتر و دکتر رفتن فکر نکنم....

دارم دیونه میشم..ای کاش هیچ زنی انتظار بچه را نداشته باشع. .

الهی هرکی بچه میخواد خدا یهویی بده بهش.  

کاش یکی بیاد باهم درد دل کنیم.

خدا جون من امیدم تویی ناامیدم نکن..

خدایا امیدم تویی ناامیدم نکن...بندت از ته ته وجودت میگه من و همسرم را ببخش فرزندی سالم و صالح هم به ما عطا کن... ان شالله منم مامان شم امسال...خدایا به امید تو ....😍😍😍

عزیزم من اقدام نکردم ولی آندومتریوز دارم که تو بارداری مشکل ایجاد میکنه منم دستو پام میلرزه وقتی میخوام برم دکتر میترسم ناامیدم کنه احتمال عمل بشم خدا کنه بعد عمل بتونم باردار بشم ایشالله دامن تو ام زودتر سبز بشه

منم نزدیکه ۳ ساله چشم انتظارم

۲ بار سقط کردم

افسرده شدم

خیلی دلم بچه میخاد هر ماه نزدیک پریودیم ک میشه کل بدنم رو استرس میگیره

خیلی حس بدیه😭

خدایا به ما هم نظری کن

خدا جونم شکرت هزاران بار شکرت که نگاه لطفت رو بهم انداختی🙏خدایا شکرت ک بچم صحیح و سالمه🙏❤خدایا شکرت که صدامو شنیدی۰❤بالاخره منم ۳۰تیرماه ۱۴۰۱ تستم مثبت شد و ۳ هفته بعدش صدای قلب خوشگلش رو شنیدم😍❤مامان فدات بشه ❤🤰🤱خدا جونم صدامو بشنو نوکرتم چیز زیادی نمیخام که فقط ۳_۴ تا بچه خوشگل و صحیح و سالم😍😘🤰🤱🌹🌹 توجه..توجه.. به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود😍❤🤰🤰خدایا من دلم بچه میخااااااا🤗🤱🤰 بچه هم دلش منو میخاد🤱🤰🤗 پس بیزحمت خداجون منو بچمو زودتر بهم برسون مرسی عشقم...من سال۱۴۰۰ مامان میشم😍😍😍 سال دیگه اسفند ماه بچم۳ ماهشه😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم من اقدام نکردم ولی آندومتریوز دارم که تو بارداری مشکل ایجاد میکنه منم دستو پام میلرزه وقتی میخ ...

ان شالله خدا به ما هم نگاه کنه...

خدا یا دل و زندگی ماهم سبز کن

خدایا امیدم تویی ناامیدم نکن...بندت از ته ته وجودت میگه من و همسرم را ببخش فرزندی سالم و صالح هم به ما عطا کن... ان شالله منم مامان شم امسال...خدایا به امید تو ....😍😍😍
عزیزم من اقدام نکردم ولی آندومتریوز دارم که تو بارداری مشکل ایجاد میکنه منم دستو پام میلرزه وقتی میخ ...

یه دکتر خوب برو

اگ تهرانی برو پیش دکتر فاطمه بختیاری قلعه

دختر داییم هم مشکل شما ذو داشت این دکتر رو بش معرفی کردم الان خیلی بهتره خدارو شکر

دکتر گفته باردار شو 

خدا جونم شکرت هزاران بار شکرت که نگاه لطفت رو بهم انداختی🙏خدایا شکرت ک بچم صحیح و سالمه🙏❤خدایا شکرت که صدامو شنیدی۰❤بالاخره منم ۳۰تیرماه ۱۴۰۱ تستم مثبت شد و ۳ هفته بعدش صدای قلب خوشگلش رو شنیدم😍❤مامان فدات بشه ❤🤰🤱خدا جونم صدامو بشنو نوکرتم چیز زیادی نمیخام که فقط ۳_۴ تا بچه خوشگل و صحیح و سالم😍😘🤰🤱🌹🌹 توجه..توجه.. به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود😍❤🤰🤰خدایا من دلم بچه میخااااااا🤗🤱🤰 بچه هم دلش منو میخاد🤱🤰🤗 پس بیزحمت خداجون منو بچمو زودتر بهم برسون مرسی عشقم...من سال۱۴۰۰ مامان میشم😍😍😍 سال دیگه اسفند ماه بچم۳ ماهشه😍😍😍
سلام گلم چند ساله اقدامی؟

۳۱ سال داره میشه ۵ سال ...دیونه نشم خیلیه

2738

من که دیگه سر شدم یعنی میدونی میگم همه چیز دست ما نیست یک سری چیزا باید خدا بخواد اتفاق بیفته و اینکه از آینده چه خبر داریم شاید یک اتفاقی بیفته خیلی تعجب کنیم پس بیخیال بسپار به خودش هر چی پیش اید خوش اید اگرم قسمتمون نشد حتما یک حکمتی توش هست

سلام دوستان.استارتر عزیز چه تاپیک خوبی زدی.منم خیلی دلم گرفته و دلم میخواد خدا بهم یه بچه بده تو این غربت و غم بشه روزنه زندگی برام..از نه دلم دعا میکنم هممون حس قشنگ مادری را بچشیم

منم ۳ساله ازدواج کردم جلوگیری نداشتم اما باردارم نشدم بعد ۶ماه پریودام عقب میفتاد پارسال فهمیدم پلی کیستیک شدم از بس حرص خوردم و استرس و ناراحتی کشیدم.امسال سبک زندگیمو اصلاح کردم.بدون دارو ۳۶روز یبارپریود میشم این ماه نشدم گفتم حتما باردارم.اما نشد.تاثیر واکسن بود دوباره هورمدنهام ریخته بهم

دوستان با دلهای پاکتون برای باروری ماهم دعا کنید..ماهم مادر شیم 

2706