2737
2734
بخدا نذر فقط باید به اسم الله انجام بشه و از ته دلت یاشه کلم بخدا گیزایی ک بخوردنون میدن خود شرکه و ...

درسته کار اصلی دست خداست ولی نیاز به واسطه داریم ، کسی که پیش خدا آبرو داره حرفش رد خور نداره🙂 

تو دین اسلام توسل به ائمه اصلا شرک نیست و توصیه شده

تیکر ارزوی دختر دارشدنم 😍 یه دختر مو فرفری😍

آرههه من خیلی شنیدم

امام زاده سید محمد خیلی بین مردم عراق عزیزه ما که رفته بودیم میگفتن امکان نداره حاجت نگیرین مخصوصاا اونایی که بچه دارنمیشن  خیلی حاجت گرفتن

به منظور فراهم شدن زیارت حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) خواندن این آیه مفید است: 💛《 بُورِكَ مَنْ فِي النَّارِ وَمَنْ حَوْلَهَا وَسُبْحَانَ اللَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ》💛 خواندن این آیه هم باعث توفیق تشرف میشود وهم کیفیت زیارت را بالا میبرد، قبل از رفتن بخصوص وقتی انسان میبیند خیلی وقت است توفیق پیدا نکرده که به زیارت برود خواندن این آیه مفید است(شیخ جعفر ناصری)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره توی سامرا هست یکی امروز خیلی اعتقاد داشت من حتی اسمشونم نشنیده بودم

بله عرب ها خیلییی به ایشون اعتقاد دارن جوری که حتی اگه یه نفر بچه اش رو کشته باشن و قسمش بدن به امامزاده سیدمحمد که ببخش میبخشه

در این حد اعتقاد دارن 

2728
درسته کار اصلی دست خداست ولی نیاز به واسطه داریم ، کسی که پیش خدا آبرو داره حرفش رد خور نداره🙂  ...

به قران شرکه گلم بخدا شیطان نفوذ کرده و داره تک تکمونو از راه راست دور میکنه الله خوش گفته از رگ گردن بهتون نزدیکترم نگفته که از رگ گردن به بعضیاتون نزدیکترم...بخدا اکثرمون داریم بیراهه میریم و نمیدونیم همیشه دعام اینه خدا تک تکمونو به راه مستقیم هدایت کنه از جمله منو(هیکوقتم قصدم جبهه گیری نیست بخدا که بخام حرفمو ب کرسی بشونم):ولی بخدا درست نیس نامه حضرت علی به امام خسن تو نهجه البلاغه رو خوندی؟عباسمنش خیلی قشنگ نامه شو میخونه حتما ببینش گلم🥰😘

این جونی ... ارزویی بچگیام نبود خدایی🥺😔💔💔....
2740
آره همونه میشناسید؟

امامزاده سیدمحمد هس نرسیده به سامرا

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
به قران شرکه گلم بخدا شیطان نفوذ کرده و داره تک تکمونو از راه راست دور میکنه الله خدش گفته از رگ گرد ...

تا جایی که من دارم درس دین رو میخونم اصلا گفته نشده توسل نکنید! همون طور که امامان عزیزن امامزاده هم همین طوره 🤔 بعدشم ما از امامزاده نمیخوایم مستقیم خودش حاجت بده ما میخوایم حاجتی که ما خودمون مستقیم از خدا خواستیم و نداده شما شفاعت کن پیش خدا و کارمون رو راه بنداز ، همین عزیزم. مطمئن باش اگر توسل اشکالی داشت حتما تو دروس حوزوی به ما میگفتن🙂

تیکر ارزوی دختر دارشدنم 😍 یه دختر مو فرفری😍
نزدیک سامرا یعنی جاده ای که میره به سامرا عراقی ها خیلی به ایشون اعتقاد دارن میگفتن حتی اگر قاتل بچه ...

آها فک کنم ما نرفتیم

ما تو سامرا فقط یجا رفتیم

میشه برام از ته دلت یه آرزوی قشنگ کنی و صلوات بفرستی:)♥
به قران شرکه گلم بخدا شیطان نفوذ کرده و داره تک تکمونو از راه راست دور میکنه الله خوش گفته از رگ گرد ...

مگه میشه ؟ تا جایی که من دینی رو میخونم این چیزی اصلا نوشته نشده اصلاااااا کسی نگفته که به اماما و پیامبران توسل نکنید این هیچ جای قرآنم نوشته نشده . 

عزیزم درسته که خدا از هرکسی به ما نزدیکتره اما گاهی اوقات ما اونقدر پاک نیستیم که از ته دلمون دعا کنیم.  

پس نیاز به یه واسطه ای داریم تا حداقل خدا دعای ما رو بپذیره پس توسل کردن مشکلی نداره اگه داشت تو قرآن نوشته میشد 

مثلا ما توسل میکنیم به حضرت ابولفضل یا برای حضرت ام البنین سفره میندازیم کارمون نادرسته باید به خود خدا حتما توکل کنیم ؟ 

من الان ی نذر دارم واسه ی بچه ک سرطان داره سفره حضرت علی اصغر کارم اشتباهه؟ 

بله امامزاده ای که تو سامرا هست پدرم رفتن حاجت میده 

با عشق به bts زندم ؛ با عشق به bts زنده میمونم ؛ با عشق به bts زنده خواهم ماند ، با افتخار army هستم ! با احترام به همه هیترا ولی میپیچونمشون لای پیپرا💜💜💜
مگه میشه ؟ تا جایی که من دینی رو میخونم این چیزی اصلا نوشته نشده اصلاااااا کسی نگفته که به اماما و پ ...

همیشه دعام اینه الله تک تکمونو به راه راست هدایت کنه ...همین

این جونی ... ارزویی بچگیام نبود خدایی🥺😔💔💔....