2737
2734

شنیدین؟حاجت گرفتین؟

فکر کردن از روی تعصب ناشی از تربیت ذهنی است که فضایش را به اجاره افکار و باورهای دیگران داده است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا حالا نشنيده بودم

ان شاءالله خيره

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
2728
2740

بخدا نذر فقط باید به اسم الله انجام بشه و از ته دلت باشه گلم بخدا چیزایی ک بخوردمون میدن خود شرکه و مداااااام مارو از راه مستقیم الله دور میکنه

این جونی ... ارزویی بچگیام نبود خدایی🥺😔💔💔....
خوب توضیح نداره؟ همین؟

نه والا منم تعجب کردم که پرسیدم چیزی نمیدونم

فکر کردن از روی تعصب ناشی از تربیت ذهنی است که فضایش را به اجاره افکار و باورهای دیگران داده است.
ما زیارت مرقدشون رفتیم تو سامرا میگن عرب ها خیلی خیلی اعتقاد دارن به ایشون اما نمیدونم نذر چجوری ه ...

آره توی سامرا هست یکی امروز خیلی اعتقاد داشت من حتی اسمشونم نشنیده بودم