2733
2734
عنوان

بیاید برای این کاربر گزارش بزنیم خیلی بی ادبه

| مشاهده متن کامل بحث + 3962 بازدید | 291 پست
خیلی بی ادبه خیلی یه تایپیک بودش ولی ازش اسکرین ندارم کلی فحش داده بود به استارتر و بقیه

نه چون گفتم رابطه با نامحرم درست نیست و از خدا بخواه شوهرتو به تریپ خانم برخورده میگه دوست دارم با نامحرمان لاس بزنم شما نباید از اسلام و دین بگی باید آزادی باشه تا هر کار دوست دارم بکنم حرفش اینه

منم دیدم ول کن نیست آنچنان نفرینش کردم تو دعای علقمه  اسمشم پیدا کردم دادم دعا نویس ده قفلش کردن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نمیدونم دقیقا این خانم مذهبی هستند یا نه ،،،قضاوت نمیکنم،،، ولی متاسفانه بعضیا مذهبی هستند وخیلی ...

ساکت تو ادعای مذهبی بودن نکن برو همون رل پیدا کن آدم بآشی از. راه حلال شوهر می کنی حتما نخواستنت افتادی دوهر خیابون امثال شما باید اعدام بشن جمع کنید از ایران برید گورتونو گم کنید

2728
2738

نمیشناسمشون ولی الان اون تایپک ایت الله بهجت رو دیدم خانمی میگفت باردارش بچش تکون نمیخوره انگار دعا کنین برام به بدترین شکل ممکن جوابشو داد که بابا فهمیدم س ک س داشتی شوهر و.. نمیخواد پز بدی😶😶😶 هنگ کردم چرا اینو گفت 

زیبایی و قدرت یک زن، به باورهایش است، به میتوانم هایی که هر روز به خودش می گوید♥️
نه چون گفتم رابطه با نامحرم درست نیست و از خدا بخواه شوهرتو به تریپ خانم برخورده میگه دوست دارم با ن ...

تو مریض روانی هستی میخوای اسم مذهبیا رو خراب کنی ان شاءلله خدا جواب تو بده

متاهل و متعهد به یه شوهر هیز بی احساس😒💔/پروردگارا شرح صدرم عطا فرما و کار برایم اسان کن که همانا بس تویی بصیر به احوال ما...🤍🦋/یه صلوات واسه رسیدن به حاجاتم مهمونم کن مهربونم اجرت با ضامن اهو...❤/من پری کوچک غمگینی را میشناسم که در اقیانوسی مسکن دارد و دلش را در یک نی لبک چوبی می نوازد ارام ارام.... پری کوچک غمگینی که شب از یک بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد امد🌻🌈به ارزوهام قول رسیدن دادم(توکلت علی الله)🦄💜/ بی ادبی و بی احترامی و بی جواب میذارم اصالت و تربیت ادما خیلی باهم متفاوته...!😌❤/صد هزارمین کاربری/  امام زمانم قلب من به شفافی نگاه شما نیست اما عجیب به دوس داشتن شما مبتلاس ای کاش زودتر بیاید حضرت اقا دنیای کوچیک ما بدون شما دقیقا مث یه قفس تاریکه به هر گوشه اش که نگاه می کنیم دلمون میگیره....🌙💚
بو گمشو کس دریده 

@نی_نی_یار_پنج    

این چی میگه توروخدا رسیدگی کنید

متاهل و متعهد به یه شوهر هیز بی احساس😒💔/پروردگارا شرح صدرم عطا فرما و کار برایم اسان کن که همانا بس تویی بصیر به احوال ما...🤍🦋/یه صلوات واسه رسیدن به حاجاتم مهمونم کن مهربونم اجرت با ضامن اهو...❤/من پری کوچک غمگینی را میشناسم که در اقیانوسی مسکن دارد و دلش را در یک نی لبک چوبی می نوازد ارام ارام.... پری کوچک غمگینی که شب از یک بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد امد🌻🌈به ارزوهام قول رسیدن دادم(توکلت علی الله)🦄💜/ بی ادبی و بی احترامی و بی جواب میذارم اصالت و تربیت ادما خیلی باهم متفاوته...!😌❤/صد هزارمین کاربری/  امام زمانم قلب من به شفافی نگاه شما نیست اما عجیب به دوس داشتن شما مبتلاس ای کاش زودتر بیاید حضرت اقا دنیای کوچیک ما بدون شما دقیقا مث یه قفس تاریکه به هر گوشه اش که نگاه می کنیم دلمون میگیره....🌙💚
2706