2733
2734
عنوان

بیاید برای این کاربر گزارش بزنیم خیلی بی ادبه

| مشاهده متن کامل بحث + 3962 بازدید | 291 پست
الان بغضم گرفته به خدا ببین اسکرین شاتا رو گفت تا بتونم نفرینت میکنم

گلم نفربنشو ول کن

بعدش اومده یه فحشای خیلی خیلی زشت به یکی از کاربرا داده

من خوندم همه خرفاشو از تعجب بجای ۲تاشاخ ۶تا رو سرم سبزشد

کاربر مثلا محترم ! کجای زندگیمی ؟ هیچ جا😏 پس عقاید و نظرات من بهت ربطی نداره 😁 با احمق بحث نمیکنم و میگذارم در دنیای احمقانه خودش خوشبخت زندگی کند بنابراین حق باشماست 😉

خدایا همه بنده هاتو به راه درست هدایت بفرما🙏🙏

کاربر مثلا محترم ! کجای زندگیمی ؟ هیچ جا😏 پس عقاید و نظرات من بهت ربطی نداره 😁 با احمق بحث نمیکنم و میگذارم در دنیای احمقانه خودش خوشبخت زندگی کند بنابراین حق باشماست 😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=223001670]https://www.ninisite.com/discussion/t لینک خرابه رنگش آبی نیست

هر پیروزی جشن ندارد بعضی پیروزی ها از هر شکستی بدترند بعضی پیروزی ها تو را به کام مرگ می کشاند و زمینه ساز شکست های توست . پس تو بعضی موقعیت ها شکست رو انتخاب کن
نمیشناسمشون ولی الان اون تایپک ایت الله بهجت رو دیدم خانمی میگفت باردارش بچش تکون نمیخوره انگار دعا ...

باهاش دهن به دهن نذار

اینجا چاله میدون نیست که بیاد یه تهمتی بزنه و براساس تهمتش یه فحشی بده و بره گمشه نه عزیزم دل شکستن💔 گناه داره ولی تو رو چ ب اسلام ایشون فقط بددهنی فحاشی میکنه  و تهمت میزنه نمونش همینجا

هر پیروزی جشن ندارد بعضی پیروزی ها از هر شکستی بدترند بعضی پیروزی ها تو را به کام مرگ می کشاند و زمینه ساز شکست های توست . پس تو بعضی موقعیت ها شکست رو انتخاب کن
2731
بو گمشو اشغال خودت روانی هستی شعور داشتی درست حرف میزدی برو کنار جاکش الهی خدا بزنه تو سرت 

زر نزن

یه احمقی میخای اسم اسلام رو خراب کنی همه فحاشی بلدن ولی تو حتی در حدی نیستی که بخای فحش بخوری

عقده ای بی تربیت چندش

بو گمشو اشغال خودت روانی هستی شعور داشتی درست حرف میزدی برو کنار جاکش الهی خدا بزنه تو سرت 

اون خونواده ات کم گذاشت برای تربیتت چاله میدونی

از بس کسی جوابتو نداده پررو شدی وقیح یه چاله میدونی وقیح ک میخای بگی ببینیید مذهبیااا مث من چاله میدونی و دریده و بی شعور هستن که عقده هاشونو تو واقعی جرات ندارن نمایش بدن اینجا خالی میکنن

خفه جاکش 

خودت خفه