2752
2734

چن تا حیوون بدنیا اومدن برای اینکه ما بخوریمشون وگرنه هیچ سودی برای طبیعت ندارن مثل این میمونه که بگیم

ببر ها چرا گوشت میخورن؟ بیان علف بخورن چون اون حیوون هایی که میخوره گناه دارن اگه اون گوشت رو نخوره میمیره 

ولی خب انسان ها چون همه چیز خوارن شاید بتونن حق انتخاب داشته باشن 

خودت باش و دوستش داشته باش.
عزیزم یه تحقیق بکن اتفاقا کلسیم بیشتر توی مواد گیاهیه. منم مثل شما فکر میکردم که لبنیات فقط کلسیم دا ...

تو پارک دیدی چمن هارو میزنن ی بویی بلند میشه؟؟چندسال پیش خوندم ک وقتی کوتاه میکننشون ناراحت میشن واون بو از ناراحتیشونه.......گیاه هم موجود زندس پس اونم نباید مصرف کرد 

عزیزم یه تحقیق بکن اتفاقا کلسیم بیشتر توی مواد گیاهیه. منم مثل شما فکر میکردم که لبنیات فقط کلسیم دا ...

ویتامین B 12 بیشتر در مواد گوشتی پیدا میشه که کمبود اون باعث کمخونی میشه ، گیاه ویتامین بی دوازده نداره ، خدا که بی حکمت نگفته توی قرآن ، که از نعمت های روی زمین استفاده کنین

2731
تو پارک دیدی چمن هارو میزنن ی بویی بلند میشه؟؟چندسال پیش خوندم ک وقتی کوتاه میکننشون ناراحت میشن واو ...

عزبزم سیستم عصبی گیاهان کاملا متفاوت با حیواناته. اونا درک و شعوری که حیوانات دارن رو ندارن. کدوم گیاهیه که وقتی بچه شو ازش جدا میکنی گریه میکنه و دنبالش راه میفته؟ کدوم گیاهیه که وقتی میخوای سرشو ببری یا بزنیش فرلر میکنه؟

طرفدار مرغ نیستن میخوان مثل اون استارتر پربازدید بشن

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
گلم دو روز پیش دو تا تاپیک درباره مرغ زده شد اینجا که پربازدید شد و مسخره بود .واسه همین الان دو روز ...

پربازدیدشدنش هم بخاطرجدال الکی ودورشدن ازمطلب اصلی بودیه سری میبرن به حاشیه هرتاپیکی روازجمله همین مرغ 

کشته میشن ولی خب زندگی طبیعی ندارن و عذاب میکشن. ببین مثلا توی گاوداری های صنعتی به محض تولد گوساله ...

بالاخره نیاز های جامعه باید فراهم شه اگر این کار رو نکنن کمبود گوشت تو مملکت پیدا میشه   ما همه چی خوردیم و مریض ها مختلف میگیریم اگر  بیایم علف بخوریم ک همش باید بریم دکتر بهر حال  من همه جیز میخورم برامم مهم  نیست اینی ک دارم میخورم چجوری کشته شده    تشنگی و گشنگی یه نیاز هست   ی جایی خوندم تو سومالی  یکی حاضر شده بود بچه ها خودشو بکشه و بخوره  

فرزند من به دنیا اومد .   خدایا شادی بچه دار شدن سهم همه ماست . تورو به عظمتت قسم  دامن همه منتظران رو سبز کن .   
چن تا حیوون بدنیا اومدن برای اینکه ما بخوریمشون وگرنه هیچ سودی برای طبیعت ندارن مثل این میمونه که بگ ...

درسته حلال گوشتن و انسان میتونه بخوره ولی نه به این شکلی که الان پرورششون میدن. قبلا دامداری ها سنتی بود و خیلی از اتفاقات بد نمی افتاد. الان صنعتی شده و فقط بخاطر سود بیشتر دست به هرکاری میزنن

تنها چیزی که یادم افتاد احترام هندیها به گاو بود😂

باش ازین به بعد گیاه میخورم ولی گیاه هم غذای گاوهای بیچاره هست، چطور دلت میاد غذای گاوها رو ازشون بگیری خودت بخوری

براتون دعا میکنم، کامنت بزارین تاپیک دعام🦋
اگه بازم دیگه قانع نمیشین ، برای پر بازدید کردن تاپیکه

مگه قراره قانع بشم؟ نترس تاپیکهای پربازدید کاملا مشخصن محتواشون. این تاپیک من هیچ وقت پر بازدید نمیشه. خیالت تخت. حالا پر بازدید که بشه برام سکه میفرستن؟

منکه از مرغ بدم میاد گوشتم فقط گوسفندی میخورم. اصلا هم سمت گیاه خواری نمیرم همینجور ریخت ندارم گوشتم نخورم بدتر ازاین بشم. والا دلم برای اون خواننده  کشتی تایتانیک میخوند (اسمش نمیدونم )میسوزه قبلا قشنگ بود الان شده چندتا استخوان با روکش پوست

2706