2737
2734
عنوان

به امید روزی که بچم دوباره سینه بگیره

| مشاهده متن کامل بحث + 954 بازدید | 49 پست
شبا تو خواب بهش کم کم بده تا بخوره 

شبا که بیدار میشه سینمو نزدیک دهنش میکنم بیدار میشه

لطفا یه صلوات برا ظهورآقاوتعبیر نشدن خوابم وخوب بودن رابطه بین داداشام و کار پیدا کردنشون وطول عمر پدرو مادرها(پیش مرگشون بشم من دعا کنین لطفا) و حفظ آبروی همه و من به حق آبروی خانوم فاطمه الزهرا(س) و سلامتی شوهرم و کارپبدا کردن همه بیکارها بفرستین  خدا خیرتون بده الهی آمین
عزیزم

یعنی گریه میکنه تو گریهاش میگه مامان دلم براش کبابع چیکارکنم خب دارم از پا درمییام 

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بلد نیستم چجوری سره پا شیر بدم خدا

تو بغلت بگیرش راه برو سینتو بزار تو دهنش کم کم عادت میکنه سخته ولی میشه یا اینکه کلا گرسنه نگهش داری تا مجبور بشه شیرتو بخوره که فک نکنم دلت بیاد انقدر از گشنگی گریه کنه ولی جواب میده اشکال نداره 

اَكثِروا الدُّعاءَ بِتَعجِیل الفَرَجِ فَاِنَّ ذلِكَ فَرَجُكُم.برای تعجیل در ظهور من زیاد دعا کنید که خود فرج و نجات شما است. 🌼حضرت مهدی عج🌼
2728
بی تجربگی کردم

انگار دوست من داره این حرفارو میزنه 

بچه ی اونم دقیقا مثل بچه ی شما شد 

ولی نا امید نشد تا اینکه بچه دوباره سینشو گرفت اینبار دیگه شیشه نگرفت تقریبا ۲ ماه درگیر بود 

خدایا شکرتتتتتتت 
انگار دوست من داره این حرفارو میزنه  بچه ی اونم دقیقا مثل بچه ی شما شد  ولی نا امید نشد ...

میدونی چقد سخته یبار ماور مریض باشه بچه دیگه حاظر نیست لب به شیشه بزنه

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 
ای خواهر دلم خون کرده از بس اطرافیان گفتن شیرت سیرش نمیکنه گریه میکنه منم بچه اولمه خب بلد نبودم ب ...

اطرافیان غلط کردن به منم میگفتن شیرو کمه .انقد بهم استرس میدادن میگفتن واسه تو اصلا نمیریزه واسه مالباسامون خیس میشد تند تند عوض میکردیم منم از ترس اینکه بچه سیر نمیشه شیشه دادم دیگه سینمو نگرفت.من میرفتم حموم انقد گریه میکردم میگفتم من چرا اینجوریم. تصمیم گرفتم دیگه بهش شیشه ندم انداختمش سطل آشغال که هوایی نشم.یک روز کامل گریه میکرد جوری که سیاه میشد بعدش سینمو گرفت .بدون استرس دیگه بهش شیر میدادم.پسرم چهار ماهش بود ولی انقد تپل شده بود یک کیلو هم اضافه وزن داشت .رفتم پیش دکتر گفت شیرت خیلی غلیظه .همین اطرافیان با نظر دادنهای بیخودشون فقط اعتماد به نفس ما رو میارن پایین.بدن همه با هم فرق میکنه نباید مقایسه کرد

گشنه که بشه سینتو میگیره مطمئن باش فقط صبوری کن .

من حالتو درک میکنم.....منم بچم سینمو نگرف.....توشیرخوردن تنبله....دوتا میک میزد وقتی شیر نمی اومد جیغ میکشید وانقدر گریه میکرد ک احساس عذاب وجدان بهم دست میداد....الان دوماهشه وشیرخشک میخوره.......من روزی س قاشق شیر داشتم فقط......همه راههارو رفتم فایده نداشت ک نداشت

2740

ببین عزیزم اگه میخوای حتما سینه بگیر این احساس دلسوزی رو چند روزی تعطیل کن،برو جایی که هی فامیل نیان حرف بزنن با شوهرت هم طی کن که میخوای چیکار کنی ،شده چند شب جای خوابت رو هم عوض کن...تحت هیچ شرایطی شیشه نده ...بچه که گریه میکنه راه ببرش براش اروم لالایی بخون ،گشنه بمونه نهایت میخوره خیالت راحت ....هیچ بچه ای اینقدر مقاومت نمیکنه که از حال بره،نهایت نهاااااااایت شیر بدوش با قاشق بده که این کار رو هم نکنی بهترررر‌

شیر خودت رو باید قوی میکردی نه که قطع کنی،بی خیال همون هایی که باعث شدن شیر ندی الان هم حرف میزنن

میفهمم چی میگی ،منم بچه ام شیر نخوره دیوونه میشم

من حالتو درک میکنم.....منم بچم سینمو نگرف.....توشیرخوردن تنبله....دوتا میک میزد وقتی شیر نمی اومد جی ...

اصلا خودتو سرزنش نکن شش ماهش بشه کلی غذای مقوی میتونی بهش بدی یکسالکی هم الویت غذاست نه شیر 

حالا من چند روز دیگه زایمانمه اصلا نمیخوام از اول سینه بدم حس بدی دارم همیشه یه سینم بیرون باشه و بچ ...

وای نگو من الان دارم شیر میدم خیلی نابه این لحظات شاید روزای اول سخت باشه ولی بعدش عشقه

وای نگو من الان دارم شیر میدم خیلی نابه این لحظات شاید روزای اول سخت باشه ولی بعدش عشقه

همیشه از دیدن مادرایی که بی حال بودن و یه سینشون بیرون بوده و بچه چسبیده بهشون حس بدی میگرفتم البته من دو قلو باردارم به هر حال مجبورم بهشون شیر خشک بدم ولی نمیدونم چرا حس خوبی از شیر دادن به نوزاد نمیگیرم

همیشه از دیدن مادرایی که بی حال بودن و یه سینشون بیرون بوده و بچه چسبیده بهشون حس بدی میگرفتم البته ...

چرابیحال😆مبارکت باشه😍 ولی یکی از دوستانم که دوقلو داشت شیر خودش رو داد فقط،این رو گفتم که اگه پشیمون شدی بدونی که میتونی😁