2733
2734
عنوان

به امید روزی که بچم دوباره سینه بگیره

| مشاهده متن کامل بحث + 954 بازدید | 49 پست
ای خواهر دلم خون کرده از بس اطرافیان گفتن شیرت سیرش نمیکنه گریه میکنه منم بچه اولمه خب بلد نبودم ب ...

کارت اشتباه بوده 

ببین الان اگه میتونی کم کم سعی کن شیشه شیر رو ازش بگیری خودش وقتی گشنه شد مجبور میشه بیاد طرفت

بر سرِ تربتِ ما چون گذری همّت خواه/که زیارتگَهِ رِندانِ جهان خواهد بود

اصلا شیشه نده

خودتم راه برو بهش سینه بده

یه کم باید تحمل کنی

من بچم یه سینم رو نمیگرفت من روز و شب هر دفعه موقع شیر دادن راه میرفتم، یعد چند مدت عادت کرد و دیگه حالا ول کن سینه نبود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عه چه بد کدوم شهری خب

ارومیه

لطفا یه صلوات برا ظهورآقاوتعبیر نشدن خوابم وخوب بودن رابطه بین داداشام و کار پیدا کردنشون وطول عمر پدرو مادرها(پیش مرگشون بشم من دعا کنین لطفا) و حفظ آبروی همه و من به حق آبروی خانوم فاطمه الزهرا(س) و سلامتی شوهرم و کارپبدا کردن همه بیکارها بفرستین  خدا خیرتون بده الهی آمین

اصلا دیگه سینه رو ول کن بابا خیلی خیلی دردسر داره شیرماور همش بتید چیزهای مقوی بخوری بابت چندسیسی شیر تازه بچه داریزو غذا دریت کرون هم هست چندوقت دیگه باید غذای کمکی شروع کنی شیرمادرهم دیگهرسیرش نمیکنه الکی داری غصه میخوری حالتو خوب کن 

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 
2731

بعضی بچه ها مامانی ترن هرچی شیشه بدی سینه رو ول نمیکنن ولی بعضی بچه ها راحت طلبن و شیشه راحتره اونو میگیرن در ضمن به خودت عذاب وجدان نده بچه ای که مدام گریه میکرده و وقتی شیرخشک دادی گریش تموم شده یعنی شیرت کم بوده.

اصلا شیشه نده خودتم راه برو بهش سینه بده یه کم باید تحمل کنی من بچم یه سینم رو نمیگرفت من روز و ش ...

بلد نیستم چجوری سره پا شیر بدم

خدا

لطفا یه صلوات برا ظهورآقاوتعبیر نشدن خوابم وخوب بودن رابطه بین داداشام و کار پیدا کردنشون وطول عمر پدرو مادرها(پیش مرگشون بشم من دعا کنین لطفا) و حفظ آبروی همه و من به حق آبروی خانوم فاطمه الزهرا(س) و سلامتی شوهرم و کارپبدا کردن همه بیکارها بفرستین  خدا خیرتون بده الهی آمین
کارت اشتباه بوده  ببین الان اگه میتونی کم کم سعی کن شیشه شیر رو ازش بگیری خودش وقتی گشنه شد مج ...

بی تجربگی کردم

بعضی بچه ها مامانی ترن هرچی شیشه بدی سینه رو ول نمیکنن ولی بعضی بچه ها راحت طلبن و شیشه راحتره اونو ...

وقیقا یه دونه از اون لوس و مامانیها نصیب من شده شیرخشک عسلم براش بخرم توش فوت میکنه 

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 
2740
ای خواهر دلم خون کرده از بس اطرافیان گفتن شیرت سیرش نمیکنه گریه میکنه منم بچه اولمه خب بلد نبودم ب ...

شبا تو خواب بهش کم کم بده تا بخوره 

اَكثِروا الدُّعاءَ بِتَعجِیل الفَرَجِ فَاِنَّ ذلِكَ فَرَجُكُم.برای تعجیل در ظهور من زیاد دعا کنید که خود فرج و نجات شما است. 🌼حضرت مهدی عج🌼
اصلا دیگه سینه رو ول کن بابا خیلی خیلی دردسر داره شیرماور همش بتید چیزهای مقوی بخوری بابت چندسیسی شی ...

اتفاقا زحمت شیر مادر خیلی خیلی کمتره، شیشه شستن و استریل کردن نداری، چه قدر درست کنم چه قدر درست نکنم نداره، هر وقت خورد خورد نخورد نخورد، لازم نیست جایی میری کلی چیز میز با خودت ببری، سالم تر و‌بهترم هم هست برای بچه

بعضی بچه ها مامانی ترن هرچی شیشه بدی سینه رو ول نمیکنن ولی بعضی بچه ها راحت طلبن و شیشه راحتره اونو ...

با شیرخشک گریش تموم نشد

دل درد داشت

اخی درک میکنم سخته دیگه نگیره ادم از نظر روحی خیلی آروم میشه و حس خیلی خوبیه شیر دادن حالا یه کم دیگه تلاش کن خدا بزرگه ولی اگر نشد مجبوری شیشه بدی

اتفاقا زحمت شیر مادر خیلی خیلی کمتره، شیشه شستن و استریل کردن نداری، چه قدر درست کنم چه قدر درست نکن ...

اره اوایل نه وقتی هفت ماهه و هشت ماهه بشه دردسر شیرمادر بیشتره