2737
2734
عنوان

به امید روزی که بچم دوباره سینه بگیره

| مشاهده متن کامل بحث + 954 بازدید | 49 پست
حالا من چند روز دیگه زایمانمه اصلا نمیخوام از اول سینه بدم حس بدی دارم همیشه یه سینم بیرون باشه و بچ ...

فکر نکنم دلت بیاد😁

لطفا یه صلوات برا ظهورآقاوتعبیر نشدن خوابم وخوب بودن رابطه بین داداشام و کار پیدا کردنشون وطول عمر پدرو مادرها(پیش مرگشون بشم من دعا کنین لطفا) و حفظ آبروی همه و من به حق آبروی خانوم فاطمه الزهرا(س) و سلامتی شوهرم و کارپبدا کردن همه بیکارها بفرستین  خدا خیرتون بده الهی آمین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اطرافیان غلط کردن به منم میگفتن شیرو کمه .انقد بهم استرس میدادن میگفتن واسه تو اصلا نمیریزه واسه مال ...

دقیقا همینایی که شما گفتی حتی صدبرابر بدترشو بهم گفتن

لطفا یه صلوات برا ظهورآقاوتعبیر نشدن خوابم وخوب بودن رابطه بین داداشام و کار پیدا کردنشون وطول عمر پدرو مادرها(پیش مرگشون بشم من دعا کنین لطفا) و حفظ آبروی همه و من به حق آبروی خانوم فاطمه الزهرا(س) و سلامتی شوهرم و کارپبدا کردن همه بیکارها بفرستین  خدا خیرتون بده الهی آمین

سلام عزیزم.. تورو خدا جواب منو بدید.. منم دقیقا مشکل شمارو دارم.. بچم ۴ ماهشه دیگه سینه امو نمیگیره.. شما چیکار کردید؟ بالاخره گرفت؟ یا شیرخشکی شد؟؟ منم بلحاظ روحی نمیتونم با ندادن شیر خودم کنار بیام. منم متاسفانه چند باری توی  شیشه شیر بهش شیر دادن . اطرافیان هم میگن احتمالا گوشاش درد میکنه که شیر نمیخوره. هر کاری میکنم اما سینمو نمیگیره. شما چیکار کردید عزیزم؟؟

2731
سلام عزیزم.. تورو خدا جواب منو بدید.. منم دقیقا مشکل شمارو دارم.. بچم ۴ ماهشه دیگه سینه امو نمیگیره. ...

سلام

با تلاش زیاد با رابط شیردهی شیر میدادم 

و کلا توصیه میکنم غصه نخورین