2733
2739
عنوان

ولنتاین چیه🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 770 بازدید | 72 پست
روز عشق کشور های غربی، 

آهان. فرهنگ آمریکایی میشه یا اروپایی؟ چون مثلا این هالوین از اروپای شمالی شنیدم اومده. 

اولا تو ازدواج کردن گرفتن و دادنی در کار نیست! دوما از کجای متن فهمیدین ک من دوست پسر دارم ؟ سوما ...

بباشه برو خوش باش من کاری بهت ندارم گفتم بیشترشون بگیر نیستن دنبال چیز دیگن

چیز دیگه رو میفهمی دخترم منظورمو

من مال صد سال پیشم اصلا باشه 

حرص نخور دنیا دوروزه 

روزتو با یه لواشک خوش کن مگه نمیگی خوش باشیم

انشالله بهم برسید

من یک مهندس علاقمند به پزشکی هستم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

روزیکه برا زنای اینده مردم و شوهرای اینده مردم به همدیگه کادو میدن و خودشونو تو رخت عروس دومادی میبی ...

چه خوب

ایشالله که خوشبخت بشن🌹🙏🙂

ربطی ب غرب زدگی نداره کسی ک بخواد شاد باشه دنبال ی بهونه ست الان مردم ب اندازه ی کافی ناراحت هستن ...

ب نظر من ک اینطوری هزینه کردن اصلا عشق ورزیدن نیست، کاکائو و پاستیل و خرس و ...

کلی هزینه

چرا؟

چون خیلیا دنبال انجام این کار هستن و از عشقشون هم توقع دارن

2728
اولا تو ازدواج کردن گرفتن و دادنی در کار نیست! دوما از کجای متن فهمیدین ک من دوست پسر دارم ؟ سوما ...

بعد مگه خونه هم کادو میدن تو ولنتاین ندیدم تا حالا

کی مد شد😐🙆🙆🙆🙆

من یک مهندس علاقمند به پزشکی هستم
2738
ب نظر من ک اینطوری هزینه کردن اصلا عشق ورزیدن نیست، کاکائو و پاستیل و خرس و ... کلی هزینه چرا؟ چو ...

اصلا دلیل نیست ک بلند شی براش ی جعبه پر از هدیه بخری

همینکه روزتو باهاش بگذرونی بدون هیچ دغده ای میتونه برای طرف مقابل از ۱۰۰ تا هدیه بهتر باشه

یا اصلا ی شاخه گل رز

ررسم نیستا اصلا مال ایران نیست  غرب زده نباشیم خب

خب ولی سنت خوبیه یا رسمی که براساس یه اتفاق بنا نهاده شد. توی ایران خودمون هم کم از این سنت ها یا جشن ها نداشتیم. حالا اونا هم فرهنگ های خودشونو دارن.

ربطی ب غرب زدگی نداره کسی ک بخواد شاد باشه دنبال ی بهونه ست الان مردم ب اندازه ی کافی ناراحت هستن ...

درسته🙂🙏🌹

2706