2733
2739
عنوان

جدا شم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 534 بازدید | 35 پست
شوهر خواهرای بزرگم خیلی چهرشون خوبه شاید انتظارش بالاست از طرفی خودمون چهره بد نداریم که اینو میگه😔

نمیدونم والا

این زندگی خودته

خوب فکر کن که بعدا پشیمون نشی 

اما من باز گفتم اخلاق خیلی مهمه تا قیافه

نمیدونم والا این زندگی خودته خوب فکر کن که بعدا پشیمون نشی  اما من باز گفتم اخلاق خیلی مهمه ...

الان که تازه اولشه نگاهش میکنم من چهرشو واقعا دوست دارم با همه کاستی هاش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین مشکلش تنها چهره اش نیست . بیماری قلبی اش رو هم در نظر بگیر . با یک متخصص صحبت کن و ببین مشکل قلبش ژنیتیکی نباشه . که در آینده بچه هات درگیر نشن .‌ و قشنگ تمام مدارک قلبی ش رو زیر رو رو کن .‌ببین اسم مشکلش چیه . زندگی کردن با یک مرد سالم اول عذابه.  مرد مریض که دیکه باید از خودت دست بکشی 

2731
پاش وایسا بگو چهرش واسه من باید اوکی باشه که هست من میخوام بغلش بخوابم نه شما که

خانوادم مذهبیه،ولی خب چون این پسره تو کارای مربوط به جشن ها و چمیدونم جاهای خاص میره،عاشق جنگیدن و ایناست میگن نه😧خب میدونم علایقشه! هرکی یه چیزی دوست داره شاید پس فردا من باهاس ازدواج کردم به یه چیز دیگه علاقه پیدا کرد

ببین مشکلش تنها چهره اش نیست . بیماری قلبی اش رو هم در نظر بگیر . با یک متخصص صحبت کن و ببین مشکل قل ...

بیماری نیست...قلبش ضعف داره،دو یا سه ساله اینطور شده براش دارو میخوره،از دود سیگار فرار میکنه و بعضی شبا مسکن میخوره نمیدونم واقعا😔هنوز مونده چرا بهش گفتم باید جداشیم😧

خانوادم مذهبیه،ولی خب چون این پسره تو کارای مربوط به جشن ها و چمیدونم جاهای خاص میره،عاشق جنگیدن و ا ...

جشن چه ربطی به جنگیدن داره؟

عاشق جنگ یعنی چطوری؟ دوست داره بره جبهه؟

❤همیشه لحظه آخر خدا نزدیکتر میشه❤
2740
بیماری نیست...قلبش ضعف داره،دو یا سه ساله اینطور شده براش دارو میخوره،از دود سیگار فرار میکنه و بعضی ...

اگر قصدت ازدواجه حتما قبلش با هم برید دکتر و از کم و کیف مشکل قلبی اش سر دربیار . صحبت یک عمر زندگیه . ترحم رو بزار کنار . به آینده بچه ات فکر کن 

یعنی ممکنه خوب بشه؟ مثلا معجزه ای چیزی😔

دوستمم نامزدش مشکل قلبی داشت😅همین که این حساب مالشه،اون که جدا شد به خاطر مسائل دیگه،بهم گفت من درگیرم نظری ندارم

2706