2733
2734
عنوان

جدا شم؟؟؟

534 بازدید | 35 پست

سلام من دوست مهری جان هستم حساب نی نی سایتم مشکل داره با گوشی ایشون سوال میپرسم ببخشید دیگه🥺دوستان یه پسر خوب که دوستش دارم و عشقم هست خواستگارمه میخواد پاپیش بذاره،شغل با درآمد خوب داره مومن هست مثل خودم تا اذان گفت نمازشو میخونه ،روزه میگیره،جوشی و عصبی نیست...خوش برخورده کلا اخلاقش خیلی خوبه همه تو شهرشون قبولش دارن،عاشق مسجد و اینجورجاهاست...اما مامانم تا عکسشو دید گفت این چرا این شکلیهههه چهرش زشته و ما از این آدما خوشمون نمیاد،مشکل قلبی هم داره ولی به خدا پسر خوبیه همه کاری داره میکنه برام که بتونه بیاد خواستگاری اما مامانم فقط چهرشو دیده و میدونه چیکارا میکنه حتی شغلشم نپرسید😔ولی من همه جوره میخوامش باید به خاطر حرف مامانم ازش جداشم؟😭

تعداد رای : 25
نظرسنجی
جدا بشو
0
0%
پاش وایستا بگو من میخوامش
21
84%
بگو از علایقش دست بکشه و چهرشو عوض کنه
2
8%
به فکر یه آدم جدید باش و کاری کن فراموشت کنه
2
8%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یعنی خانمها با کسی که مشکل قلبی داره حاضرن ازدواج کنن،منظورم از این سوال اینه که کنار میان چون دوست ...

آخه آدم خوبیه،خودمم یکم نگران هستم ولی میگم خدا کمکش میکنه شاید منم یه روز همین بلا سرم بیاد اون باید ولم کنه؟

2738

عزیزم مگه اصول ساخت یه زندگی قیافست؟؟؟

صد در صد که

نه بنظرم اگر که دوسش داری و واقعا اخلاق های خوبی داره قبول کن

چون  تو فکر کن فردا به مرد خوشگل بیاد اما بداخلاق و دس بزن داشته باشه

مهم اخلاقه عزیزم

این اخلاقه که باعث خوشبختیت میشه نه قشنگی شخص

در تعجبم مامانت اینو گفته

دیگ تواین دوره زمونه ازین جور پسرا گیرنمیاد.اگ واقعا خطایی ندیدی ازش بخاطر چهرش ازدستش نده... ...

نه فقط یکم صورتش لاغره چون خودش لاغر شده با بینیش قبلا شکسته بود یکم بزرگه درکل من وقتی نگاهش میکنم هیچ زشتی نمیبینم،ایراد داره ولی خب من دوستش دارم به دلم میشینه خودش و خنده هاش

عزیزم با زبان خوش به مادرت بگو در بررسی موارد طلاق ببینن ایشون که چند درصد طلاق ها بخاطر مسائل اخلاقی و شخصیتی بوده و چند درصد طلاق ها بخاطر ظاهر طرف مقابل 

بعد مادرتون خودش قضاوت کنه و بالا پایین کنن

خدا جونم اسمت چه برکتی داره🤩
 نه فقط یکم صورتش لاغره چون خودش لاغر شده با بینیش قبلا شکسته بود یکم بزرگه درکل من وقتی نگاهش ...

خب مهم همینه که دو طرف ب دل هم بشینن منتها با مادرت با زبان خوش صحبت کن

خدا جونم اسمت چه برکتی داره🤩
عزیزم مگه اصول ساخت یه زندگی قیافست؟؟؟ صد در صد که نه بنظرم اگر که دوسش داری و واقعا اخلاق های خوب ...

شوهر خواهرای بزرگم خیلی چهرشون خوبه شاید انتظارش بالاست از طرفی خودمون چهره بد نداریم که اینو میگه😔

2706