2733
2734
عنوان

میزبان خسیس

| مشاهده متن کامل بحث + 3618 بازدید | 117 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا این جور  مهمونیا دیگه نرین !آدم حس میکنه به شخصیتش توهین شده ! من به شخصه یکی باهام این ر ...

هرگز نمیرم یعنی چی مردا میخوردن من و دوستم نگاه میکردیم

رفتی و جا مونده عطرت تو این خونه            نیستی و بعد از تو از من چی میمونه
2731
شوهرم گرفت  ولی کلا کم نمیخریم میگه زشته

الان یاد میگیره 250گرم رولت هم واسه اینجور آدما زیاده😂😂😂

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡
2740
خوب عزیزم اضافه بود مگه من و شوهرم چقد میتونستیم بخوریم رولت ی جوریه ک ادم سرگیجه میگیری اگه زیاد بخ ...

عزیزم من نگفتم چرا دادی بردن ،،میگم چقد رولت دوس دارید تولد هم رولت داشتید ،،،منظورم این بود

وتو خدای اتفاق های محالی ❤️❤️❤️ خدای بزرگم بابت همه چیزای که خواستمو بهم بخشیدی سپاسگزارم 🙏 هزاران بار شکر ❤️
هرگز نمیرم یعنی چی مردا میخوردن من و دوستم نگاه میکردیم

یعنی ب زن ارزش قایل نیس😄😁😁😆😅😅🤣😂

واقعا مردا میخوردن شما نگا کردبد 😂🤣🤣

توروخدا واکنش دستتم بگو 

کاش می رفتی اشپزخونه قوطی برمیداشتی می اوردی میخوردید

کا  خوبی میکنی !مسلما بار اول نمیدونستی !عبرت میشه برات که نری !منم زخم خورده ام !درکت میکنم!

خیلی ناراحت شدیم

یعنی ب زن ارزش قایل نیس😄😁😁😆😅😅🤣😂 واقعا مردا میخوردن شما نگا کردبد 😂🤣🤣 توروخدا واکنش دستت ...

شوهرم حواسش نبود چون اونا ی طرف نشسته بودن داشتن قیلون میکشیدن ، دوستم میگفت بیشعوره 

2706