2737
2734
عنوان

جاری از برادر شوهرم بزرگ‌تر بعد عروس سابق یکی از فامیل ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1470 بازدید | 81 پست
عجب ادمین🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️اینا عمدا کردن انگار خصومت شخصی داشتن اصلا

الهی بگردم انقدر خر و مظلومه که خدا میدونه اوج کاری که میکنه تو ناتوانی گریست

عجب صبری دارد این گربهء نفرین شدهء کره زمین💔به امید جهانی بدون جنگ پر از صلح و آرامش 🏳️ (♥️🧿🦋خدایا ممنونتم که همچین معجزه ای👼🏻 🤰🏼برای من رقم زدی،این حس خوب سهم من هم شد 👩🏼‍🍼🦋🧿 ♥️)
😱😱انقدر دختره رو اذیت کنه ک خودش تقاضای طلاق کنه مردا بخوان میتونن

دفعه قبل مهریه گرفته این میترسه شوهرم نمیده بهش میگ گوه خورده با حرف اینا ابروی همه‌مون برده بره زندان آدم بشه مگه میشه آدم فقط گریه کته 

عجب صبری دارد این گربهء نفرین شدهء کره زمین💔به امید جهانی بدون جنگ پر از صلح و آرامش 🏳️ (♥️🧿🦋خدایا ممنونتم که همچین معجزه ای👼🏻 🤰🏼برای من رقم زدی،این حس خوب سهم من هم شد 👩🏼‍🍼🦋🧿 ♥️)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اره والا  دهنشو با دعا بستن

با داداشم دوست بودن قبلا هم سنن یه شب اومد خونه ما داداشم بهش گفتم اینو ببین داداش گفت این کیه چقدر دویده چقدر داغون گفتم زن علی گفت این جای مادربزرگش که گفتم دیگه کرده دیگه 

اصن داداشم رفت تو افق محو شده 

2731
دفعه قبل مهریه گرفته این میترسه شوهرم نمیده بهش میگ گوه خورده با حرف اینا ابروی همه‌مون برده بره زند ...

خب زرنگ بوده شوهرشم پخمه الان برادرشوهرت اذیتش کنه نزاره بره بیرون گوشی ازش بگیره و خیلی کارای دیگ 

زن صیغه کنه تو محضر ک مدرک داشته باشه بیاره خونه زنه خودش جدا مبشه

الهی بگردم انقدر خر و مظلومه که خدا میدونه اوج کاری که میکنه تو ناتوانی گریست

چقد دلم براش کباب شد.این ادمای مظلوم همیشه کلی بلا سرشون میاد🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️بگو شوهرت اونقدر باهاش حرف بزنه یادش بده تا اخر سر کاری کنه دختره بذاره بره 

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   
خب زرنگ بوده شوهرشم پخمه الان برادرشوهرت اذیتش کنه نزاره بره بیرون گوشی ازش بگیره و خیلی کارای دیگ&n ...

هر چی به شوهرم میگم ولش نکن گناه داره بچست میگه این احمق باید سرش میخورد به سنگ گفتم یه جوری خورده سرش شکسته 

میگه باشه یه حرکتی بکنه من میرم این بی پدر و بیچاره میکنم ولی آدم انقدر پخمخ میشه گریه کنه مدام 

چی بگم انقدر کفتم خسته شدم به خدا به جون یه دونه داداشم 

چقد دلم براش کباب شد.این ادمای مظلوم همیشه کلی بلا سرشون میاد🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️بگو شوهرت اونقدر باهاش حر ...

میگه از این حالت پخمه دربیاد یه حرکتی بکنه نهایت مهریه میخواد عین چی میندازم جلوش چرا گریه میکنه همش 

همه پسرهای فامیلم از دور به زن پیغام میدن فلانت می‌کنیم بیسارت می‌کنیم عین چسب چسبیده 

اون دفعه شوهرم به پسر داییش پیغام داد گفت بهش بگو هر جا ببینمت میکشمت دیتو میندازم رو کاپوت الان برادرشوهرم نیست شده اینجوریه 

2738
چقد دلم براش کباب شد.این ادمای مظلوم همیشه کلی بلا سرشون میاد🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️بگو شوهرت اونقدر باهاش حر ...

خیلی داداشش مظلومه من میگم مظلوم میشنوی مظلوما عین چی نمیزاره تکون بخوره اینم بچست میترسه 

خب زرنگ بوده شوهرشم پخمه الان برادرشوهرت اذیتش کنه نزاره بره بیرون گوشی ازش بگیره و خیلی کارای دیگ&n ...

شوهر قبلیش پخمخ نبود املاکی بود این خیلی هفت خطه اصن من یه چیزی میگم یه چیزی میشنوی

میگه از این حالت پخمه دربیاد یه حرکتی بکنه نهایت مهریه میخواد عین چی میندازم جلوش چرا گریه میکنه همش ...

رفتار بردار شوهرتون عادی نیست اصلا  مرد مگع میتونه این همه بی غیرت باشه😐سر مهریه که الان دادگاه راحت با مردا راه میاد  قسط بندی میکنه  یا اگ زنه خلاف کرد قشنگ اونو مدرک کنه نه تنها مهریه نمیدن بهش پدرشم درمیارن

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   
رفتار بردار شوهرتون عادی نیست اصلا  مرد مگع میتونه این همه بی غیرت باشه😐سر مهریه که الان دادگا ...

شوهرم برای همین لج کرده 

پسرداییش میگفت حرفایی بهش زدم هر کی بود قیچی میکرد این همینجوری وایساده بود لال نگاه میکرد 

شوهرم برای همین لج کرده  پسرداییش میگفت حرفایی بهش زدم هر کی بود قیچی میکرد این همینجوری وایسا ...

عین اون زن مالک تو فیلم زخم کاریه .فک کنم  بدجورش شوهرشو ترسونده 😐

عین اون زن مالک تو فیلم زخم کاریه .فک کنم  بدجورش شوهرشو ترسونده 😐

من زخم کاری ندیدم راستش یه تیزرهایی دیدم میگیرم میبینم حتما 

دعا کن نجات پیدا کنه 😔

من زخم کاری ندیدم راستش یه تیزرهایی دیدم میگیرم میبینم حتما  دعا کن نجات پیدا کنه 😔

اره ببینش قشنگ بود

حتما دعا میکنم براشون   فقط به شوهرت تاکید کن حمایتش کنه  گناه داره

2706