2737
2739

بچه ها من برادرشوهرم ۲۸سالش خواهراش هر دو جدا شده بودن خونه مجردی داشتن بعد با یکی دوست بودن با یه زنی که اونم خوش آوازه نبود برادر کوچیکشون رو کاری کردن با همون زن ازدواج کرد البته عقد هنوز بعدم عروس سابق یکی از فامیل های دور بود

عجب صبری دارد این گربهء نفرین شدهء کره زمین💔به امید جهانی بدون جنگ پر از صلح و آرامش 🏳️ (♥️🧿🦋خدایا ممنونتم که همچین معجزه ای👼🏻 🤰🏼برای من رقم زدی،این حس خوب سهم من هم شد 👩🏼‍🍼🦋🧿 ♥️)

چطوری میتونه این اتفاق افتاده باشه آخه پسر دایی شوهرم میگفت ما سه جا اینو با سه تا آدم مختلف دیدیم یه بار به من پیشنهادش دادن کفتم این مشکل داره من عمرا با این ازدواج کنم حتی اگر ده سال از کارهاش بگذره 

عجب صبری دارد این گربهء نفرین شدهء کره زمین💔به امید جهانی بدون جنگ پر از صلح و آرامش 🏳️ (♥️🧿🦋خدایا ممنونتم که همچین معجزه ای👼🏻 🤰🏼برای من رقم زدی،این حس خوب سهم من هم شد 👩🏼‍🍼🦋🧿 ♥️)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چندسال بزرگتره

فکر کنم ۸سال ما اصلا ندیدیمش شوهرم خیلی ناراحته به اون ها هم کفته یه کاری باهاتون میکنم یادتون نره شدن مسخره خاص و عام اصن یه وضی 

2728
شاعر میگه: من واست ژلوفن بودم. تو واسم شیاف بودی!!

😂😂😂

فکر کنم ۸سال ما اصلا ندیدیمش شوهرم خیلی ناراحته به اون ها هم کفته یه کاری باهاتون میکنم یادتون نره ش ...

واقعا اینا حرفی نیست که نقل قول کنید

حصرت علی میگن اگه شب دیدی ی زن و مرد نامحرم رفتن تو خونه و صبح اومدن بیرون نمیتونی شهادت ب زنا بدی چون معلوم نیست کردن یا نه و توبه کردن یا نه. پس لطفا الکی انگ بدنامی ب کسی ک حتی ندیدیش نزن و سنگ چیزیو ب سینه نزن که هیچ ربطی بهت نداره

خانم آقای دکتر

یعنی من تو خوابم همچین تصوری نمیکردم خیلی اوضاع عجیبی یکی که سابق تو اون فامیل بوده بعد قیافه داغون بد نام 

خیلی دلم میسوخت 

2738
واقعا اینا حرفی نیست که نقل قول کنید حصرت علی میگن اگه شب دیدی ی زن و مرد نامحرم رفتن تو خونه و صبح ...

انگ؟؟؟؟من چیزی که با افتخار خودشون قبل تعریف میکردن میگم 

بعد خیلی عیان بود همه جا رویت شده شما نگران نباش 

قبل اونم چون تو همین فامیل بود همه متوجه شدن برای چی جدا شد

شاید از گذشتش پشیمانه و الان واقعا عاشق شوهرشه. نمیشه ادمارو با گذشتشون سرزنش کرد

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   

😂😂😂😂😂

تیکر یکسالگی دخترکوچولوم💜💜دخترم روشنی نور دوچشمان منی بهترین هدیه از جانب یزدان منی نمیرود از سرم نگاه زیبای تو تو بهترین هدیه ی دنیای منی فرنیای من پرنسس قشنگم مامان عاشقته ❤❤خدایا مرسی که یه پسر کوچولو ناز بهم هدیه داد ۱۴۰۱/۱/۱۱ پسر کوچولو من از قلبم متولد شد💙خدا جونم قول میدم از امانتی هات به خوبی مراقبت کنم. خانمای عزیزی که امضامو میخونین میشه یه صلوات برا سلامتی دخترم و پسرم دوتا خواهرام و شادی روح مامانم بفرستین 
😑😐خدا هدایتت کنه بزرگوار خوب شد شماها خدا نشدید

من کلا با چیزی مشکل ندارم بزرگ‌تر بدنام  

خیلی برای شوهرم ناراحتم 

شاید از گذشتش پشیمانه و الان واقعا عاشق شوهرشه. نمیشه ادمارو با گذشتشون سرزنش کرد

نمی‌دونم اصلا خودم شناختی ندارم رو تعریف های شوهرم خانوادش و فک و فامیل میشناسم 

میخوای بترکی نه؟😂

یه دختر شیطون که حتی شوهر  ام نداره چه برسه به ی پسر کوچولو  😂برق گرفته شده نه ببخشید برگرفته شده از کاربر @miinnaaa        از شنبه میخوام رژیم بگیرم شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ از وزن ۵۵ کیلو به ۴۷ برسم من با اراده ام چون دوبار ۶ کیلو کم کردم 😌  بازم میتونم !و بلخره ترقوه درمیارم 😍🤩♡عضو گروه ابی بامداد خمار♡
2706