2733
2739
عنوان

خیانت

| مشاهده متن کامل بحث + 367 بازدید | 67 پست
یادم نمیره زمان اشنایی اشک میریخت ک دنبال ادم سالمم که بتونم بهش تکیه کنم فقط ارامش میخوام ایناس ک ا ...

وای الهی یاد خاطرات نیفت ک بدتر خودتو اذیت میکنی چقدر زبون باز بوده ک با کاراش و باحرفاش یجورایی دلتو بدست اورد 

طلوع شادي 😍غروب غم ها😔 براي همه مردم جهان آرزو ميكنم🥰🥰 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وای الهی یاد خاطرات نیفت ک بدتر خودتو اذیت میکنی چقدر زبون باز بوده ک با کاراش و باحرفاش یجورایی دلت ...

براي همين اشك ريختن و زبونش بود رحمم اومد گفتم دخترا ميگن فقط يك مرد ميخوايم بهش تكيه كنيم با اينكه تو زندگي هيچي كم و كسر نداشت با من اينكارو كرد

2740
ن بابا ميدوني چيه من تو عمرم دنبال اينكارا نبودم براي همين ميگم خدا چرا با من اينكارو كردي

دوره زمونه یه بدی شده نمیشه به هیچ کس اعتماد کرد حتی اگه خودت اشتباهی نداشته باشی

میشه با دلای پاکتون واسم دعا کنید بچم سالم و سالح  به دنیا بیاد و زایمان راحتی داشته باشم انشاالله خیر ببینید🙏❤
خیلی ناراحت شدم بچه که ندارین؟

ن خداروشكر شانس اوردم

الان ميگم خدايا تو كه تو دل من هستي و ديدي با اين دخترا چ كردم چرا بايد فردا براي ازدواج مجددك واقعا فك نميكنم بتونم ديگه ب كسي اطمينان كنم بيام خودمو ثابت كنم ك چرا انگ دو طلاقه ب من بچسبه

براي همين اشك ريختن و زبونش بود رحمم اومد گفتم دخترا ميگن فقط يك مرد ميخوايم بهش تكيه كنيم با اينكه ...

سخته واقعا ولی اصولا مردا ک زرنگن شما چرا ساده و راحت گول حرفاشونو خوردین 

طلوع شادي 😍غروب غم ها😔 براي همه مردم جهان آرزو ميكنم🥰🥰 
2706