2733
2739
عنوان

پنج ماهه بینیمو عمل کردم...متنفرم!+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2207 بازدید | 80 پست
وای من فانتزی میخواستم ای خدااا

بلاخره تکلیفو روشن کن قوس دار دوس داری یا نداری فانتزی قوس داره  😑فک کنم فانتزی دوست داری دلت بهونه میگره ولی بنطرم دماغت خییییلی خوشگل و خوب شده نیمه فانتزیه از شماطبیعی و زیبا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخرش میگم

لایکم کن گفتی 

حالا بگو دیگه  دارم میرم ☹☹🙁

تو از هر در که باز آیی بدین خوبی و زیبایی     دری باشد که از رحمت به روی خلق بگشایی 😍😍بهترین خودت باش حتی سخت ترین شرایط زندگیت مطمئن باش که خدایی که اون بالاس  خودش هواتو داره .خدایا توکل بر خودت که جز تو کسی را ندارم ای مهربانترین مهربانان 🥰🥰

اسی بینیت خیلی خوبه الکی حساسا شدی .رویای فرهاد خیلی خوشگلی ماشالله

تیکر تولد یکسالگی پسرمه💙 خدایا شکرت بعد از ی سقط و کلی انتظار پسرمو به من هدیه دادی. برای سبز شدن دامن همه منتظرا از ته دلت ی آمین بگو ❤
2731
۲۴ سالمه

خوشبختم منم ۲۴ هستم 😍😍✋👊

تو از هر در که باز آیی بدین خوبی و زیبایی     دری باشد که از رحمت به روی خلق بگشایی 😍😍بهترین خودت باش حتی سخت ترین شرایط زندگیت مطمئن باش که خدایی که اون بالاس  خودش هواتو داره .خدایا توکل بر خودت که جز تو کسی را ندارم ای مهربانترین مهربانان 🥰🥰
2740
 درکل اصلا راضی نیستم

برو دماغاییو ببین که خوب عمل نشدن منکه کاملا صورتتونرو ندیدم یا قبل عملتو ولی واقعا خیییلی عالی عمل شده هیچ نقص و عیبی نداره همه هم خوششون اومد واقعا زیباست ببین اینجوری هم قشنگه هم همیشه یه صورت شیک و بروز و نچرال داری اگر میخای برو فانتزی کن ولی خیلی خوبه من باشم دست نمیزنم بهش دکترت خیلی خوبه کیه؟

2706