2737
2739
ببخشید دکتر به پسر شما چی گفته؟

گفته بعد آخرین تشنج باید پنج سال قرص بخوره پسر من تو خواب هم دست و پاشو تکون ریز میداد اما الان فنوباربینالشو کرده کلونازپام خوب شده آخرین تشنجش اردیبهشت بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
گفته بعد آخرین تشنج باید پنج سال قرص بخوره پسر من تو خواب هم دست و پاشو تکون ریز میداد اما الان فنوب ...

به اینم گفته بعد از شش ماه کم کم باید قرصشو تغییر بده تا عادت قرص از بدنش خارج بشه .

تازه داروهاشو کم کرده?بعد دو سال?

پارسال میخواست کم کم قطع کنه قرص رو تا دوز 30پایین آورد ولی نه که بدنش عادت کرده بود دوباره اونطوری شد برای همین دکتر دوباره تا 60 زیادش کرد که بعد شش ماه یعنی بعد عید انشاالله کم کم داروشو تغییر بده.

2740
پارسال میخواست کم کم قطع کنه قرص رو تا دوز 30پایین آورد ولی نه که بدنش عادت کرده بود دوباره اونطوری ...

دکتر پسرمم تا الان خیلی کم کرده داروی الکی به بچه نمیده آخی بعضی دکترا دوز اولو تا دوسال پایین نمیارن تازه بعد دوسال کم میکنن

اوایل خیلی تو خواب تکون میخورد و انگشت تکون میخورد.الان کم شده خدا رو شکر.دکتر گفته الان بیشتر قرص باعثه.دکتر گفته تا 11شب دیگه بچه باید بخوابه.بعد از ظهر نخوابون تا شب زود بخوابه.عصبی و ناراحت نشه.پسره خیلی پر جنبو جوش هستش.کسی باهاش تند رفتار کنه زود عصبانی میشه و عکس العمل نشون میده

2706