2737
2739
ممنونم گلم شما چن ساله حمله نداشتین?

تقریبا ۳سال میشه که البته خیلی خفیف بود .

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه خوب خداروشکر پس باید داروتون قطع شه دیگه دکتر در این مورد چیزی نگفته?

سال هاست همین یه دونه رو میخورم اگر قطع کنم تشنج میکنم 

دکتر هم گفت ۱دونه که چیزی نیست برای بارداریت هم مشکلی ایجاد نمیکنه

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
2731
2740
اگه شک دارین به حرکاتش زود ببرین پشت گوش نندازین چون خیلی حساسه

مرسی گلم. میدونی پرش نداره داروشکر فقط گاهی یکم تند نفس میکشه و بعد میخنده یا اخم میکنه. تو همین سایت نوشته بود اینا طبیعیه. 

از اونجایی که دخترم لبخند میزنه. و با چشمش پیگیری میکنه حرکت اشیا رو به نظرم خطری نیست ایشالله. ولی خب ارتباط چشمیش کامل نیست و گاهی بهمون نگاه میکنه گاهی هم هر چی صحبت میکنیم نگاه نمیکنه. گردنم کامل نمیگیره حدود ده ثانیه نگه میداره خسته میشه. دو ماه و نیمشه. بنظرت اینا علایم خطره؟

تعجیل در فرج صلوات ( با ذکر و عجل فرجهم).فقط یک بار زندگینامه ووصیتنامه شهید بابک نوری هریس رو بخون.عکسشم ببین. فوقالعادس 
مرسی گلم. میدونی پرش نداره داروشکر فقط گاهی یکم تند نفس میکشه و بعد میخنده یا اخم میکنه. تو همین سای ...

تو دو ماهگی اینا طبیعی عزیزم گفتم اگه شک دارین یا میگین یه زره کف میاد از دهنش دکتر ببرین که خیالتون راحت باشه خدای نکرده بعدا پشیمون نشین که چرا نبردم یه معاینه بشه

تو دو ماهگی اینا طبیعی عزیزم گفتم اگه شک دارین یا میگین یه زره کف میاد از دهنش دکتر ببرین که خیالتون ...

مرسی عزیزم

تعجیل در فرج صلوات ( با ذکر و عجل فرجهم).فقط یک بار زندگینامه ووصیتنامه شهید بابک نوری هریس رو بخون.عکسشم ببین. فوقالعادس