2733
2739
عنوان

شوهرم منوکتک زد

1794 بازدید | 74 پست

شماها چحوری قهر میکنید که جواب بگیرید .دیشب دوسه بار زدتو سرم و گوشم بخدا تا صبی گوشم درد میکرد اخه مگه بچه های شما اذیت نمیکنن که شما دعواشون کنید ..منم مثه بقیه مامانا بچمو دعواوکردم چون موهامو کشید هولشم دادم ..بخادر این شوهر بی اعصاب من بلند,شد منو زد که چرا سرو صدا میدی..

دیشب تاحالا حرف نزدم باهاش فقط ناهار پختم خودش رفت کشید خورد دوباره رفته بیرون .چجوری رفتار کنم که ادم شه/ ..تصمیم داشنم به مامانش بگم ولی منصرف شدم تورو خدا راه بزارید پیش پام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همین که به مادرش نگفتی خوب کردی

کلا زیاد,باهام بدرفتاری میکنه مامانش دیده و خبر داره .خیلی وقتا طرف منو میگیره اما اون لجبازتر میشه واسه این نگفتم چون بدتر میشه

2728

والا شما بچه طفل معصومو میزنی.اونوقت شوهرت که تو رو میزنه باید آدم بشه.تو شکایت میبری پیش مادرش بچت شکایت ببره پیش کی.یعنی بیشتر گناه داری تا بچه ات؟عصبی شدی بچه رو زدی شوهرتم عصبی شده تو رو زده.یعنی میگی من حق دارم بزنم اون حق نداره بزنه.واقعا این چه زندگیه بزن بزن

والا شما بچه طفل معصومو میزنی.اونوقت شوهرت که تو رو میزنه باید آدم بشه.تو شکایت میبری پیش مادرش بچت ...

من دوقلو دارم بشدت خسته میشم تا اومدم دراز بکشم جفتشون شروع کردن موهامو کشیدن خیلی عصبانی شدم داد زدم سرشون هولشون دادم بعدشم من مادرشونم روزی هزار بار دارم قربون صدقشون میشم شب تا صب از خواب و استراحت و غذام زدم .حتی شوهرمم در حد بچه ها ریخت و پاش میکنه .واقعا روحی و بدنی خرد,شدم ...بجای درک کردن من یا کمک کردن اونمه بلده از سرجاش بلند شه منو بزنه میخاست پاشه یکیشو بغل کنه من خستگیمو بزارم ..حق بده ب من

من دوقلو دارم بشدت خسته میشم تا اومدم دراز بکشم جفتشون شروع کردن موهامو کشیدن خیلی عصبانی شدم داد زد ...

متاسفانه اصلا حق با شما نیست.گناه اون طفل معصوم ها چیه که خستگیتون رو سر اونا تلافی میکنید.من که غریبم اگه ببینم یه مادر بچه اشو میزنه خیلی جلو خودم رو میگیرم که نزنمش.نکنید گناه دارند.تو روح و روانشون اثر میزاره.شما چه آوردید و مسئولیت دارید.به بچه ها مربوط نیست که شما خسته اید یا حوصله ندارید

متاسفانه اصلا حق با شما نیست.گناه اون طفل معصوم ها چیه که خستگیتون رو سر اونا تلافی میکنید.من که غری ...

باشه .درست میگی ...ولی شوهر من عصبیبه بارها شده سرم داد,زده یا اخیرا دوسه دفعه باز زده توی سرم ..من باید پیش کی شکایت ببرم .رفتاراش با من درست نیست من خیلی بهش خوبی کردم یه طرفه قضاوت نکن 

2738
باشه .درست میگی ...ولی شوهر من عصبیبه بارها شده سرم داد,زده یا اخیرا دوسه دفعه باز زده توی سرم ..من ...

من که طرف شوهرتون رو که نگرفتم که میگید قضاوت نکن.بحث بچه ها بود و من تا ابد طرف اونا رو میگیرم.شما خودت میگی به کی و کجا شکایت کنم.اونا به کجا شکایت کنند.این که شوهر شما عصبیه و کتک میزنه بحثش جداست.من راجع به این تاپیک نظر دادم.ببین چقدر دردناکه که کتک بخوری چقدر حس بدیه واسه اونا هم همینه دیگه تازه صد پله بدتر

من که طرف شوهرتون رو که نگرفتم که میگید قضاوت نکن.بحث بچه ها بود و من تا ابد طرف اونا رو میگیرم.شما ...

من بچمو کتک نزدم موهامو غافل کرد کشید هولش دادم خودت بودی لابد قربونش میرفتی

2706