2733
2739
عنوان

شوهرم منوکتک زد

| مشاهده متن کامل بحث + 1797 بازدید | 74 پست
قربونت شما یه سر هم باید تاپیک بغلی میبودی. مادر خیلی با افتخار میگه با دخترم نون خالی داریم میخوری ...

بله میدونم خودشون حوصله یه بچه معصوم رو ندارن بعد از عالم و آدم توقع دارند در مقابل اشتباهاتشون صبور باشند و بهشون نگن بالای چشمت ابرو.گاهی لازمه چهره واقعیشون رو بهشون نشون داد که متاسفانه تاب نمیارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کجاست تا ماهم بریم بخونیم

ولش کن 

من فقط گفتم عجب مادری هستی دلم سوخت.

کم موند قورتم بده.

🌿💕من به دنبال تو ، با عقربه ها می چرخم💕🌿                    🌿💕  عشق یعنی گله از حرکت ساعت نکنم💕🌿
خیلی فرقه بین مادری که داره با بچه سرو کله میزنه یدونه زده با مرد احمقی که اینا رو نمیبینه با اودستا ...

هیچ فرقی نیست.دست مادرم واسه بچه سنگینه.تازه بچه معصوم و بی گناهه.آدم بزرگ چندان بی گناه هم نیست

2728
احتمالابچه هات یاخیلی سامان یا شوهرت کمک می‌کنه و تو شرایط استارترنیستی پس هی چوب نزن و قضاوت نکن ما ...

آره فقط تو منو قضاوت کن.شما ها برید بچه هاتون رو بزنید. وقتی اینقدر بی اعصابید که حوصله بچه خودتون رو ندارید اونوقت چطور انتظار دارید شوهراتون عصبی نباشند.خب اونا هم آدمن دیگه یهو عصبی میشن داد میزنن کتک میزنن.با توجیهات شما اشکالی نداره.بالاخره زندگی سخته آدم باید خستگی و بی حوصلگیشو یه جا خالی کنه مامانه سر بچه شوهره سر زنه.خیلی هم عالی.عدالت هم رعایت میشه

2740
شما همون دایه عزیزتر از مادر شدی .

آره دیگه مادر خوب بچه شو میزنه چون دوستش داره.شوهره هم میزنه چون دوستش داره.اگه دیدید یه مرد داره زنشو میزنه یه موقع نرید بگید کارت اشتباهه ها.دایه مهربان تر از مادر نشبد.بالاخره شوهرشه دوستش داره حالا گاهی هم میزنه چه اشکالی داره.

آره فقط تو منو قضاوت کن.شما ها برید بچه هاتون رو بزنید. وقتی اینقدر بی اعصابید که حوصله بچه خودتون ر ...

وقتی ده نفربهت یه چیزمیگن و نمی‌فهمی بحث بیشترباهات توهین به خودادمه

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
میشه بپرسم پسرتون چرا تحت فشار عصبیه /؟؟

به خاطر نارس بودن و مشکلات بدو تولد.شما به کارتون ادامه بدید و بچه تون رو بزنید.حالا اون وسط یه کتک هم از شوهره خوردید چه اشکال داره.این به اون در.نمیشه که بگی من میزنم چون عصبیم.بعد شوهرم حق نداره بزنه حق نداره عصبی بشه

به خاطر نارس بودن و مشکلات بدو تولد.شما به کارتون ادامه بدید و بچه تون رو بزنید.حالا اون وسط یه کتک ...

ببین عزیز من 

هر کسی مشکلات و درگیری فکر خودش رو داره 

شما نباید از راه دور منو قضاوت کنی 

من نتونستم برم به خانوادم بگم همه رو بریزم به هم 

اومدم اینجا تا چهار تا غریبه باهام خرف بزنن نظر بدن اروم شم 

من شوهرم چن سال ازم زور بوده خیلی تنهایی کشیدم تازه انتقالش دادن شهر خودمون .توقع دارم ازش باهام مهربون باشه جبران کنه .اما تو حال خودشه .من رنج میبرم این وسط

شما هم بچتون بیمار شده .درست نیست من بکوبم تو سرت ناراحتت کنم بگم حتما مقصرش خودت بودی چون از زندگیت خبر ندارم 

این وسط غلط املایی نگیری عذاب وجدان میگیری😔🤦‍♀️

😊🤦‍♀️

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        
2706