2737
2739
عنوان

علائم داشتن همزاد

| مشاهده متن کامل بحث + 45792 بازدید | 153 پست
خدا رو شکر واقعا حرفات مطمینم کرد این پیجو تو اینستا دنبال کن هروز کسانی رو میبینی که با دفع همزاد ...

واااای نه حتی دیگه نمیخوام بهش فکر کنم .ن عزیزم من ویگه به هیچ پیج دعانویسی اعتماد ندارم همششش کلاهبرداریه .چن بار کلاه سرم گذاشتن هیچی مثل این نیس که آدرس طرفو داشته باشی حداقل کارت انجام نشد میری یقشو میگیری ولی با اینا نمیشه حرف بزنی تا بهشون میگی کلاهبرداری کردی تهدیدت میکنن که چتا و اطلاعاتتو پخش میکنیم تو اینستا عشقت ببینه .دروغگو هستن به هیچ پیج دعانویسی اعتماد نکنید رضایتارم خودشون با یه شماره یا پیج دیگه هرروز واسه خودشون میفرستن .کسی اگه کارش خوب باشه آوازش تو محلشون میپیچه نیازی به پیج نداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من همزاد داشتم .همیشه وقتایی ک تنها بودم حس میکردم کسی پیشمه . خوابای جنسی میدیدم . میرفتم حمام یهو بعضی جاهای بدنم میدیدم کبوده بی دلیل . وقت خواب احساس میکردم نفسای کسی ب پشتم میخوره .یا گاهی احساس میکردم کسی صدام میکنه و ....

عزیزم این ربطی به همزاد نداره نگران نباش

من رفته بودم فالگیر به دلایلی گفت تو خونتون ۷ تا هستن 

۵ تا شون مسلمون و۲ تا شو سنی 

گفت با یکی تون امده 

باور کن تا یه ماه خواب راحت نداشتم 

بچگیم هم همش میترسیدم فکر مکردم یکی شب ها جلوی پنجره است اون موقع ها برادرم رفت فالگیر خوب شدم 

2740
من رفته بودم فالگیر به دلایلی گفت تو خونتون ۷ تا هستن  ۵ تا شون مسلمون و۲ تا شو سنی  گفت ...

ای وااای چقد بد .ماهم خونمون درخت داشت برا منم یه تاب بسته بودن به درخت کنار دیگه شبو روز تو تاب بودم بهم گفت شب  زیر درخت بودی اومده تو بدنت با اینکه براش تعریف نکرده بودم .ولی شما اگه فقط همین علامتو داری مطمئن باش همزاد نیس اما اگه میخوای مطمئن بشی یه استخاره بگیر