2737
2734
عنوان

علائم داشتن همزاد

| مشاهده متن کامل بحث + 45792 بازدید | 153 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من داشتم خوابای بد میدیم خواب میبنی یکی تو خواب داره بهت تجاوز میکنه خیلیی وحشتناکه حس سنگینی موقع خ ...

مرسی عزیزم که گفتی 

من هیچ کاری ازم پیش نمیره حتی کارای کوچیک مثل تو دعواییم و زود جوش همیشه خستم و شدیدا بد شانسی میارم همه خود به خود ازم دور میشن و گوشه گیرم از اجتماع میترسم 

ولی یکی که فالگو بود بهم گفت دعا واسم نحسه نتیجه هم نداره نمیدونم چیکار کنم😔😔

علائمتو میشه بگی 

الان دارم طلاق میگیرم خیلی عجیب زندگیم بهم خورد ..خیلی لاغرعصبی پرخاشگرافسرده گوشه گیردوس ندارم باکسی حرف بزنم ..توپاهام لکه های سیاه میفتادمشکل معده پیداکردم درحدی همزادم بدبودک کف بالامیوردم کلاروانی شده بودم چارماه پیش کلی پیش دعانویس واین ور اون ورخیلی بهترشدم الان ولی هنوزکامل باطل نشده یبوست ...وخیلی علاعم دیگ

مرسی عزیزم که گفتی  من هیچ کاری ازم پیش نمیره حتی کارای کوچیک مثل تو دعواییم و زود جوش همیشه خ ...

وااااا چه ربطی داره تو باید همزادتو دفع کنی این دعا نیس که .بعدشم چرا دعایی که خوب باشه پیش آدم مطمئن برات اثر میذاره .ولی تو این مورد دفع همزاد هستش .حتما حتمااااا باید انجامش بدی بخدا بعدش میبینی چقدر راحت تری .من الان آرامش دارم جتی مسائل خیلی بدم عصبیم نمیکنه میتونم خودمو کنترل کنم

2740
وااااا چه ربطی داره تو باید همزادتو دفع کنی این دعا نیس که .بعدشم چرا دعایی که خوب باشه پیش آدم مطمئ ...

خدا رو شکر واقعا حرفات مطمینم کرد

این پیجو تو اینستا دنبال کن هروز کسانی رو میبینی که با دفع همزاد چه تغیرات بزرگی کردن @doa.khane

الان دارم طلاق میگیرم خیلی عجیب زندگیم بهم خورد ..خیلی لاغرعصبی پرخاشگرافسرده گوشه گیردوس ندارم باکس ...

شاید برات خوابوندنش .از کجا میدونی کامل دفعش کردن ؟؟؟آخه دعانویسه گفت کار خیلی سختیه کار هرکسی نیس .بیا من شماره این خانمه رو بهت بدم اول پیشش یه استخاره بگیر ببین بهت چی میگه همزادت هستش هنوز یا رفته .این مثل بقیه ی دعانویسا نیس منم صدجا رفتم 6میلیون پول ازم خوردن اما تاثیر نداشت بااین چن روزه جواب گرفتم بعدانجام دعاها حس کردم انگار اونی که گردنمو از پشت گرفته بود و سنگینی میکرد رو گردنم ولم کرد یه حس رهایی

من مدیوم روحی حس ششم الهی جذب و انتی اگاهم با استاد نیکولاد کار کردم درخواست دوستی بده کمکت میکنم

عزیزم من درخاست دادم لطفا قبول کن

خدای من خدای غیر ممکن هاست.توبرای ممکن ها گریه میکنی؟🍃