2737
2734
عنوان

چرا بعضی مردا اینقد پستن

175 بازدید | 7 پست

من داداشم پاش رو عمل کرده ۴شنبه تا حالا من از ۴شنبه عصرا رفتم اونجا مثلا ساعت۵تا ۹ خواهرم ناشنواس بچش کلاس اوله مدرسش حضوریه ولی تکالیف خونش با منه منم دختر ۴ساله دارم سختمه امروز مامانم گف بیا اجی رو ببریم دکتر زانوش درد میکنه ب شوهرم گفتم و رفتم دکتر نرفتیم موندم خونه مامانم این از خدا بیخبر چیکار کرد ک چرا بچه رو باشگاه نبردی اخه سرما خورده دخترم چیکار کرده افسار زندگی دستت نیس چرا زن داداشت نمیاد داداشت مواظبت کنه چرا تو تکالیف کار میکنی چرا همش میری خونه بابات از کار اومد خوب غراشو زد رفت بیرون ساعت ده اومد منم محل ندادم دوباره شروع کرد منم برگشتم بهش اخه خودش هر روز هر روز باید بره باباش رو ببینه بچه خواهرش تصادف کرد دو روز تو بیمارستان بود از صبح تا شب حالا هم ک اوردنش هر روز میره دیدنش منم بهش گفتم طرز فکرت قدینه زبونت نیش داره میگه تو زیر بار نمیری

اللهم صلی علی محمد و آل محمد  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب خدا ن با خاله ن با دایی ن با عمه با هیچ کدوم رفت و امد ندارم مهمون هم حق نداره بیاد خونمون مخصوصا فامیلام فقط ی خونه بابا دارم برم و بیام خیلی دلم گرفته

2728
متاسفانه  خانواده های نکبتشون  این طور بارشون آوردن

دقیقا باباش اصلا اهل رفت و امد نیس ی جا هم ک برم مثل فضول میپرسن کجا بودی شوهرم میگه دیگه ازدواج کردی فقط ب خونه و زندگی و بچت برس تازه میگه زبونت هم درازه حرفاشا میزنه بعد ادم حق نداره ج بده

دقیقا باباش اصلا اهل رفت و امد نیس ی جا هم ک برم مثل فضول میپرسن کجا بودی شوهرم میگه دیگه ازدواج کرد ...

گلم اکثرا همینن

مگر کسی شانس بیاره  مثل عروس ما 

فکر نکنی تعریف میدم ولی  حتی داداشم تمام کارهای خانواده زنش را انجام میده خرید  نوبت دکتر  و ....

یعنی اونقدر که خانواده خانومش بهش رو دارن ما نداریم 

ولی شوهر من  سر هم بزنم  به مامانم  میگه باز بی اجازه کجا رفتی 

...
گلم اکثرا همینن مگر کسی شانس بیاره  مثل عروس ما  فکر نکنی تعریف میدم ولی  حتی داداش ...

وای دقیقا من اصلا جرلت ندارم ب زنداداشم چیز بگم داداش منم تا عقد کرد فقط از اونا تعریف میکنه درصورتی ک از لحاط فرهنگ و لباس خیلی پایینن شوهر منم همینه خودش هرکار بکنه کسی طوری نیس ولی اگه ی کاری کردیم چرا اجازه نگرفتی 

2740