2737
2734
عنوان

فضای این سایت مسمومه

225 بازدید | 30 پست

واقعا فضای این سایت خیلی مسموم و بد شده،

تو هر تاپیکی که میری کافیه نظر مخالف بدی(با ادبیات صحیح و رعایت ادب) صد جور نفرین میکنن،تهشم معلوم میشه تاپیکشون الکی و دروغ بوده،من واقعا نمیدونم چه افرادی هستند از مسخره کردن بقیه لذت میبرند،وجدان ندارن؟ 

قبلا تاپیک های خیلی خوبی زده میشد و مفید بود..الان..

قطع رابطه کنید ، واقعا سلامت روان ارزششو داره.

همون پر بازدید داداش عصبی و میگی

امضام و دیدی واسه شادی روح پدرم (عبدالکریم پسر رفیا) صلوات یا فاتحه ای بفرست😔💔دلم تیکه تیکه شده. قلبم زخمی زخمی شده. روحم مرده ی مرده شده. لاقل اون‌یکی دنیای پدرم نورانی باشه. اینجا نشد. اون خیلی به مادرش خدمت کرد. وقتی مادربزرگم و بغل کرد و برداشت، قلبش گرفت. براش صلوات و فاتحه بفرستید.باشه؟ 😭سخت نیست ک براتون😭😔🖤💔بذارید دل منم یه ذره شاد بشه😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

قبلاعلاوه برتاپیکای مفیدجوواقعادوستانه وصمیمی بود،انگارکاربرااینجاکنارهم زندگی میکردن اصلا،اینقدرکه به هم محبت داشتن،بعضی ازتاپبکای چندسال پیش وبخونی متوجه میشی،اماالان خیلی مسخره بازی شده.

اعتیاد اور این لنتی جذاب 😂 هی میام  چرا ؟ اخه چرا ؟ نمی‌دونم بخدا

بعد از یه مدتی مسموم کننده میشه 

خیلی از تاپیک ها روی اعصاب و روان تاثیر میذارن، در نهایت نتیجه رو تو زندگی خودمون میبینیم..

من یه مدت فکر میکردم همه دارن تو زندگیمون بهم خیانت می‌کنند..

قطع رابطه کنید ، واقعا سلامت روان ارزششو داره.
بخدا تاپینگم دروغ نبود

تاپیک

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2706