2726
عنوان

فضای این سایت مسمومه

225 بازدید | 30 پست

واقعا فضای این سایت خیلی مسموم و بد شده،

تو هر تاپیکی که میری کافیه نظر مخالف بدی(با ادبیات صحیح و رعایت ادب) صد جور نفرین میکنن،تهشم معلوم میشه تاپیکشون الکی و دروغ بوده،من واقعا نمیدونم چه افرادی هستند از مسخره کردن بقیه لذت میبرند،وجدان ندارن؟ 

قبلا تاپیک های خیلی خوبی زده میشد و مفید بود..الان..

قطع رابطه کنید ، واقعا سلامت روان ارزششو داره.

همون پر بازدید داداش عصبی و میگی

امضام و دیدی واسه شادی روح پدرم (عبدالکریم پسر رفیا) صلوات یا فاتحه ای بفرست😔💔دلم تیکه تیکه شده. قلبم زخمی زخمی شده. روحم مرده ی مرده شده. لاقل اون‌یکی دنیای پدرم نورانی باشه. اینجا نشد. اون خیلی به مادرش خدمت کرد. وقتی مادربزرگم و بغل کرد و برداشت، قلبش گرفت. براش صلوات و فاتحه بفرستید.باشه؟ 😭سخت نیست ک براتون😭😔🖤💔بذارید دل منم یه ذره شاد بشه😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

قبلاعلاوه برتاپیکای مفیدجوواقعادوستانه وصمیمی بود،انگارکاربرااینجاکنارهم زندگی میکردن اصلا،اینقدرکه به هم محبت داشتن،بعضی ازتاپبکای چندسال پیش وبخونی متوجه میشی،اماالان خیلی مسخره بازی شده.

اعتیاد اور این لنتی جذاب 😂 هی میام  چرا ؟ اخه چرا ؟ نمی‌دونم بخدا

بعد از یه مدتی مسموم کننده میشه 

خیلی از تاپیک ها روی اعصاب و روان تاثیر میذارن، در نهایت نتیجه رو تو زندگی خودمون میبینیم..

من یه مدت فکر میکردم همه دارن تو زندگیمون بهم خیانت می‌کنند..

قطع رابطه کنید ، واقعا سلامت روان ارزششو داره.
بخدا تاپینگم دروغ نبود

تاپیک

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2706