2733
2739
عنوان

چیشد ک تصمیم گرفتید بچه دار بشید ماماناو باردارا

| مشاهده متن کامل بحث + 283 بازدید | 61 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

هعی خواهر دست رو دلم نذار…. بچه یکساله شد هنوز یکبار شلوار پای بچه نپوشیده

عزیزم اخه رو تربیت بچه هم این چیزا اثر میزاره 

اینجوری بچه فقط وابسته به خودت میشه بعد ها هم کم کردن این وابستگی واسه بچه سخت میشه 

همم که خب با پدرش احساس غریبگی میکنه 

خودتم اعصاب نمیمونه برات🥲🥲🥲

2742
عزیزم اخه رو تربیت بچه هم این چیزا اثر میزاره  اینجوری بچه فقط وابسته به خودت میشه بعد ها هم ک ...

همین الان اعصابم‌ داغون شده همش گریه میکنم

بچم که خیلی عذاب میکشه من تا دسشویی میرم پشت در میشینه گریه میکنه

شوهرمم که رااااحت

شوخی میکنی؟؟ دو تومن الان خرج دوتا ادم هم نیست چه برسه به ۵/۶ بچه😐

نه شوخی براچی؟

همه اطرافیان ما باهمین مقدار همین تعدادبچه وبیشتر رو دارن خیلیم خوب دارن زندگی میکنن البته به دور ازتجملات وخرج های اضافه

البته من به این معتقدم پول حلال برکتش خیلی بیشترازایناست اگرچه خیلی کم وناچیز باشه

2738
نه شوخی براچی؟ همه اطرافیان ما باهمین مقدار همین تعدادبچه وبیشتر رو دارن خیلیم خوب دارن زندگی میکنن ...

ببخشیدهاا فضولا میپرسم میشه بگید با پول پوشک و ویتامین و ماهیچه و میوه و اینا چکار میکنید اخه هرچی فکرشو میکنم با دو تومن نمیشه من یه بچه یکساله دارم خرجش زیاده😶

ببخشیدهاا فضولا میپرسم میشه بگید با پول پوشک و ویتامین و ماهیچه و میوه و اینا چکار میکنید اخه هرچی ف ...

بله عزیزم حتما پوشک من دوتا بچه هام پوشکی هستن چون زیر دوسال هستن بزرگه رو کهنه میکنم چون پوشک واقعا پول زوره وبه نظر من اسراف عوضش پولش رو میریم خرج خورد خوراکمون میکنیم.خدارو شکر همیشه توخونمون همه چی پیدامیشه واونطوری نیست که محتاج باشیم.البته خانواده هام حمایتمون‌میکنن

بله عزیزم حتما پوشک من دوتا بچه هام پوشکی هستن چون زیر دوسال هستن بزرگه رو کهنه میکنم چون پوشک واقعا ...

خداروشکر عزیزم من که هروقت خواستم به بچه دوم فکر کنم همش خرج دانشگاه و مدرسه و عروسی و جهیزیه و تفریح میاد تو ذهنم و منصرف میشم با اینکه وضع شوهرم خوبه شاید من زیاده خواهم

خداروشکر عزیزم من که هروقت خواستم به بچه دوم فکر کنم همش خرج دانشگاه و مدرسه و عروسی و جهیزیه و تفری ...

نه عزیزم ماهم بچه هامون رو مدرسه میزاریم ولی مدرسه دولتی کلا توهرچیزی اسراف نباشه پولتون برکت میکنه تفریحات سالم هم داریم همش لازم نیست رستوران های گرون قیمت بریم یاسینما واینا مابیشتر میزنیم به دل طبیعت هم بیشتر خوش میگذره به بچه ها چون آزادن هم اینکه بدون خرجه

2706