2737
2739
عنوان

چیشد ک تصمیم گرفتید بچه دار بشید ماماناو باردارا

| مشاهده متن کامل بحث + 283 بازدید | 61 پست
دقیقا تو منی!!!   اصلا تو ایران خریت محضه بخواهی بیشتر از دو تا بیاری و خودت پیر کنی و از ...

خانم محترم طبق اعتقادت عمل کن ولی به اونایی که زیاد میارن چیکار داری دوست دارن خب زیاد بیارن لطفا توهین نکن 

گاهی فقط گوش باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره واسه همین منم میگم یهو دیدی شرایط جور بود ۵ تا اوردیم یوقت شرایط نابسامان میشه همون ۳ تا میشه ول ...

من بعد بچه دوم اکثر موهام سفید شد و خیلی از بین رفتم!   جامعه مثل ۵۰ سال پیش نیست که بچه ها تو کوچه بزرگ می شن!   الان همه تو خونه های کوچیک باید بتونند بچه رو سرگرم کنند!!!

2728
من بعد بچه دوم اکثر موهام سفید شد و خیلی از بین رفتم!   جامعه مثل ۵۰ سال پیش نیست که بچه ها تو ...

خب هرکی یه نگاهی داره به زندگی دیگ باید ببینیم شرایط چطوره ادل بچه اول دوم بیان بعد اگ خودمون در خودمون دیدیم ک بتونیم شرایط لازم و واسه بچه های بعد داشته باشیم خب میاریم همه ک مث هم نیستن اگ ام نتونستیم ک نمیاریم

برای ظهور اقا امام زمان یه صلوات بفرستید😍😘
بخدا تقصیر من نیست شوهرم خیلی خونسرده بچه هم وابسته به من شده پیش باباش بند نمیشه😖

خب عزیزم باباش باهاش بازی کنه وابسته ی باباشم میشه 

من با اینکه عشق بچه دارم ولی خودمو مخالف بچه اوردن نشون میدادم به اصرار همسرم اوردیم 

و بهش گفتم نگهداریشو به عهده میگیری 

الان صفر تا صد کارای بچه رو به عهده گرفته 

پسرمم بابایی شده 

والا من با همین یکی‌ پیر شدم دیگه خودم اصلا فکر دومی نمیکنم خیلی عذابم میده

یکی از فامیل سه تا بچه کوچیک داره ضعف اعصاب گرفته می گه همش با بچه هام درگیرم!!  چند وقت پیش اعصابش خرد بود با همسایه طبقه بالاییش دعواش شده بود!!!   طبقه پایین هم همش میاد بهش گیر می ده که چرا بچه هات می دوند!!  

خب عزیزم باباش باهاش بازی کنه وابسته ی باباشم میشه  من با اینکه عشق بچه دارم ولی خودمو مخالف ب ...

بچه من یکسالشه اگر مثلا دستشویی کنه من نباشم بخدا این دست به پوشکش نمیزنه میگه من میخوام کمکت بدم ولی بلد نیستم اما من که میدونم همش بهانس

2740
بچه من یکسالشه اگر مثلا دستشویی کنه من نباشم بخدا این دست به پوشکش نمیزنه میگه من میخوام کمکت بدم ول ...

مگه شما از اولش بلد بودی؟انجام دادی یاد گرفتی 

ایشونم باید انجام بده و یاد بگیره 

حالا من ضعف اعصاب با همین یدونه گرفتم خمش با شوهرم کلنجار میرم😖

تهش می گن زندگی خودمونه به شما ربطی نداره!!   ولی بعد بچه هاشون عقده ای بار بیاند  همین ها می خوان با بچه های ما دوست بشند و  وصلت کنند و بچه های ما رو عذاب  بدن!!!

تهش می گن زندگی خودمونه به شما ربطی نداره!!   ولی بعد بچه هاشون عقده ای بار بیاند  همین ها ...

🥲🥲 به خدا هر ۴ تاشونو درست تربیت میکنم 

تو دعا کن اطرافیان گیر ندن تا ۳ تای دیگه رو هم بیارم😁😁😁😁

2706