2733
2734
عنوان

نامردی همسایه

189 بازدید | 6 پست

بچه ها همسایه مون از موقع که خونه رو خریدیم

انبار ما که پلاک هم خورده واحد ما نشون میده،،با تمام گستاخی برداشته،،،و انباری که سوخته و بی در و پیکر داده به مستاجرمون ،،و وسایلمو دزدیدند،،،،

حالا از پارسال زنگ زدم خالی کنید

جمعه باز زنگ زدن خالی کنید

باز همسایه دیگمون که مدیر قبلا بوده صبح زنگ زده بیا جایی دیگه رو بدم

گفتم نه من انبار خودمو میخوام

گفت خالی نمی کنه

گفتم من که راضی نیستم کرایه شو بدن

خدایا سپاسگزارم برای هرروزم  هر کسی از ظن خود شد یار من،،،دنیا اومدیم که خودمون و خدای خودمون بشناسیم،،،،به کجا چنین شتابان یک استپ کن،،،خدایا ممنونم که شوهر عالی نصیبم کردی

حالا موندم چی کار کنم

خدایا سپاسگزارم برای هرروزم  هر کسی از ظن خود شد یار من،،،دنیا اومدیم که خودمون و خدای خودمون بشناسیم،،،،به کجا چنین شتابان یک استپ کن،،،خدایا ممنونم که شوهر عالی نصیبم کردی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بگو خالي نكني تا يكي دو روز ديگه ميرم شكايت ميكنم و اگه تا دو شنبه خالي نكرد پاي حرفت بمون برو شكاي ...

آخه شکایت شکایت کاری

وقت و هزینه بر

شهر دور م هست

اگه تو سندمالکیت  انباری و جاگذاری انباری ذکر شده باشه که مشکلی نیست با همون سند برو جلو

تو سند انباری قید هست انباری داریم