2752
2734
عنوان

بچم تازه دو ماهشه شوهرم میگه دو سه ماه دیگه دوباره اقدام کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1024 بازدید | 69 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بهش بگو تا دو سال بعد زایمان نباید باردار شد بدنت باید موادی رو که توی بارداری قبلت از دست دادی بازسازی کنه

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
2731
یه چند شب بچه نذاره بخوابه درست میشه  همه کارای بچه رو خودت نکن بذار کمک بده بهش مسولیت بده

اوایل خیلی کمک می‌کرد... جدیدا بچه گریه میکنه من میرم ب کارام برسم میبینم از جاش تکون نخورده منتظره من بیام آرومش کنم 😓 شبا هم بچم میخوابه واسه شیرش هم خودم بیدار میشم آقا خوابش سنگینه نمیفهمه اصلا 

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر چهارماهگی پسرم و خوب شدن کولیکش انشالله 🥰     خدایا شکرت بابت همه چی💕♥️💕♥️💕                                                                                                 
میکم بهش. بذار لااقل بدنم آمادگی داشته باشه بچه ناقص نشه حرف گوش نمیده

هرچی مقاومت کنی فایده نداره فقط همراهی کن و کار بنداز گردنش

برو از خونه بیرون بچه رو بزار پیشش

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
من بچه هام یه سال تفاوت سنی دارن رسما نابود شدم 

بچه ها داداشم دقیقا یکسال تفاوت دارن واقعا میبینم چقدر اذیت میکنن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر چهارماهگی پسرم و خوب شدن کولیکش انشالله 🥰     خدایا شکرت بابت همه چی💕♥️💕♥️💕                                                                                                 
اوایل خیلی کمک می‌کرد... جدیدا بچه گریه میکنه من میرم ب کارام برسم میبینم از جاش تکون نخورده منتظره ...

بیدارش کن بهش بگو بچه رو بردار 

اگه سختی بکشه هوس نمیکنه 

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
روز چند پریودی

وسط پریودی ک خونریزیت زیاده

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
بزار سه ماهگیش بشه رفلاکسش زیاد شه شب تا صبح ور دلش باشید نخوابه دیگه فراموش میکنه حرف الانشو

واقعا سه ماهگی رفلاکس میگیره؟🥵 من تازه منتظرم ۴ ماهش بشه کولیکش تموم شه. وای رفلاکس دیگه نهههخ

1
5
10
15
20
25
30
35
40

چون شاغلی یا عچه نیار یا کلا کارو ببوس کنار دومی بهتره بهش بگو مرخصی نمیگیرم انصراف میدم بچه هام بزرگ شدن اگر دلم خواست باز میرم سرکار والا هم که هیچی 

اصلا شاغل باشی یکیشم پیرت میکنه دومی را بیار ولی سرکار نرو از من با تحربه حرف بشنو و عمل کن

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

آیودی بذار 😶

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
اوایل خیلی کمک می‌کرد... جدیدا بچه گریه میکنه من میرم ب کارام برسم میبینم از جاش تکون نخورده منتظره ...

همونه هوس یکی دیگه کرده

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2706