2733
2734
عنوان

جان من اینا دروغ میگن دیگه؟+عکس

398 بازدید | 26 پست

پسره سیزده دختره هم همین قدره سنش به خاطر فالوور چه ها که نمیکنن😐

خسته د کل ولات!هه رفیقی هم ناریم وش بگوییم محتاج دعاتیم رفیق تا تیه دینه همه کفرچی عرق خورن.....😂⁦🤦

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چندشمان شد

یعنی پسره حرفایی میزنه فاز لاتی و غیرت رو دختره برمیداره ولی در اصل بگی پخ دو متر می‌ره هوا 🤢

خسته د کل ولات!هه رفیقی هم ناریم وش بگوییم محتاج دعاتیم رفیق تا تیه دینه همه کفرچی عرق خورن.....😂⁦🤦
2738
یعنی پسره حرفایی میزنه فاز لاتی و غیرت رو دختره برمیداره ولی در اصل بگی پخ دو متر می‌ره هوا 🤢

گفتی پخ با خودم گفتم یا کورده یا لر بیوتو خوندم لری😊

دلم به تو قرص است معبود مهربان من ❤تو رو خدا برای حاجتم یه صلوات بفرستین خدا کنه به هرچی میخواین برسین
گفتی پخ با خودم گفتم یا کورده یا لر بیوتو خوندم لری😊

آری😁

کم مونده بود بگم اغیییی انگیلی😂

@دختری_از_جنس_طلا    

شما خودتون لرین‍؟

الان دیگه نوجوانها هم درامد دارن بعد ما هنوز دنبال پولیم

والا به خدا منی که ۱۷ سالمه موقعی که رفتم مدرسه فهمیدم رل همون دوست پسره😐

منم همش حس مبکنم یه بازیه کثیفه 😐😂

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸
2706