2733
2734

دخترم الان چهارروزه سرماخورده سینه اش خیلی چرک کرده سرفه می‌کنه از شدت سرفه از خواب بیدار میشه تب شدید داره هی قطع و وصل میشه تبش سه دوروز پیش بردمش دکتر یه چرک خشکن داده با سرماخوردگی ‌و دیفن و سالبوتامول اصلا افاقه نکرده مخصوصا این تب شدیدش اصلا از پا دراومده تواین چند روز چیکار کنم الان ببرم دوباره دکتر

تاریخ شروع13.11.1400 وزن شروع96,400 تاریخ وزن کشی بعدی 20 همین برج وزن جدیدمو یاداشت میکنم دعا کنید بتونم خوب کم کنم 

۱۴ روز بیماری‌کم نیست

تب معمولا همون روزهای اول باید از بین بره

نگفتن کروناس یا چیه؟

در هر صورت وقتی تب داره یعنی مشکلی هست که با این داروها حل نشده. پیگیری کن

دانشجوی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی🙂🤞 منم بگم کاربر قدیمی هستم یا کافیه🙄😎  اینجانب *نیکی ۷۰* سابق از سال ۹۶ عضو بودم. این همه سال حتی یکبار هم اخطار نگرفتم . اما چند روز پیش تو بحث با یه خانومی که طرفدار صیغه بود و میگفت اگه شوهر کسی دوست دختر صیغه ای پنهانی داشته باشه،بخاطر محبت به خانومه شه که اونو مخفی میکنه چون حق طبیعی اون آقاس، بدون اخطار تعلیق شدم!!! واقعا مرسی 😶  (من ivf کردم اگه سوالی داشتین بپرسین، کمک تون میکنم😇) اَللهُمَ صَلِّ عَلی مُحَمَّد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر نگفت اگه بهتر نشد بیاریدش؟

اصلا آزین که بهتر نمیشه نزد همیشه سرمامیخورد فقط دوسه روز حالش بد میشد اما الان باامشب میشه چهارشب تب شدید و سرفه داره 

تاریخ شروع13.11.1400 وزن شروع96,400 تاریخ وزن کشی بعدی 20 همین برج وزن جدیدمو یاداشت میکنم دعا کنید بتونم خوب کم کنم 
2728
۱۴ روز بیماری‌کم نیست تب معمولا همون روزهای اول باید از بین بره نگفتن کروناس یا چیه؟ در هر صور ...

دقیقا چهار روزه تب داره شب ها بیشترم میشه تبش در حدی که رو پام یا دستم میخابه داغ میشه دست وپام 

اصلا آزین که بهتر نمیشه نزد همیشه سرمامیخورد فقط دوسه روز حالش بد میشد اما الان باامشب میشه چهارشب ت ...

بهش داروی امام کاظم بده 

سینشو با روغن زیتون چرب کن 

شربت زوفا و‌شربت گل بنفشه هم خیلی خوبه

بهش داروی امام کاظم بده  سینشو با روغن زیتون چرب کن  شربت زوفا و‌شربت گل بنفشه هم خیلی خ ...

تب کردنش خیلی نگرانم کرده میترسم خابم ببره یه وقت 

2740
دقیقا چهار روزه تب داره شب ها بیشترم میشه تبش در حدی که رو پام یا دستم میخابه داغ میشه دست وپام  ...

من فکر کردم میگید ۱۴ روزه تب داره  :/   ترسیدم

مایعات زیاد بده بهش. تا دوره درمان تکمیل نشه سرفه و اینا خوب نمیشه .

اما‌برای تبش ایبوپروفن بده هر ۶ ساعت. استامینوفن زیاد خوب نیست. اگه‌فردا هم تب ادامه داشت‌ حتما برو دکتر

دانشجوی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی🙂🤞 منم بگم کاربر قدیمی هستم یا کافیه🙄😎  اینجانب *نیکی ۷۰* سابق از سال ۹۶ عضو بودم. این همه سال حتی یکبار هم اخطار نگرفتم . اما چند روز پیش تو بحث با یه خانومی که طرفدار صیغه بود و میگفت اگه شوهر کسی دوست دختر صیغه ای پنهانی داشته باشه،بخاطر محبت به خانومه شه که اونو مخفی میکنه چون حق طبیعی اون آقاس، بدون اخطار تعلیق شدم!!! واقعا مرسی 😶  (من ivf کردم اگه سوالی داشتین بپرسین، کمک تون میکنم😇) اَللهُمَ صَلِّ عَلی مُحَمَّد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🤲
من فکر کردم میگید ۱۴ روزه تب داره  :/   ترسیدم مایعات زیاد بده بهش. تا دوره درمان تکمیل ن ...

شیاف میزارم براش