2737
2739

کسانی که قبلا کرونا گرفتن

جالب است،🤌ثبت احوال همه چیز را درشناسنامه ام نوشته است به  جز احوالم....🚶‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀😶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
واکسن بزنی اوکی میشه خودش کم کم برمیگرده

واکسن زدم ۱۰ روز بعد کرونا گرفتم🤕

جالب است،🤌ثبت احوال همه چیز را درشناسنامه ام نوشته است به  جز احوالم....🚶‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀😶
خود به خود برمیگرده ولی خیلی طول میکشه شاید یک سال و این که کلا بویایی خیلی بد میشه نسبت به قبل طعم ...

اره واقعا🥲🤧🥴

خود به خود برمیگرده ولی خیلی طول میکشه شاید یک سال و این که کلا بویایی خیلی بد میشه نسبت به قبل طعم ...

دقیقا

میخوام یه رستوران بزنم بعد تو غذا ها مرگ موش بریزم هرچی فود تستر تو اینستاگرام هست دعوت کنم برا افتتاحیه                          
2740
وااای خیلی سخت بود ،هیچی نمیفهمیدم هر روز اسپری ام‌ رو جلو بینیم میگرفتم‌ ولی هیچی نمیفهمیدم،همینجو ...

الان دیگه کامل متوجه میشی مثل قلب کرونا هستی؟؟

نه دیگه اون که طبیعیه تو اون دوران بره منظور واکسن بعد از دوران کرونا رو میگم

اهان ممنونم باشه عزیزم

من بعداز دوز دوم واکسنم کلا بویاییم قطع شد بعداز ۱۰-۱۵روز کم کم برگشت ولی الان نمیدونم چرا بوهارو یه جور دیگه حس میکنم 

باید گلاب بو کنی عصاره اکالیپتوس بریز تو بخور با اب تو هوا پخش شه 

واقعا بویایی نداشتن حس مزخرفیه انگار ارتباطت با دنیا قطه😕

الان دیگه کامل متوجه میشی مثل قلب کرونا هستی؟؟

آره خداروشکر بهد سه هفته برگشت.اوایل برگشت خیلی کم بود.من خیلی به خودم فشار می آوردم تا مزه و بو رو حس کنم.هر غذایی عطری ،اسپری ،...هرچی رو با تمام توان بو و مزه پیکردم که کم کم برگشت.

من بعداز دوز دوم واکسنم کلا بویاییم قطع شد بعداز ۱۰-۱۵روز کم کم برگشت ولی الان نمیدونم چرا بوهارو یه ...

اره من هر سال این موقع ها گل نرگس میگرفتم قشنگ بو رو متوجه میشدم 

امسال هیچی🙁😷