2737
2734
عنوان

چ کار کردین بویایی و چشاییتون برگشت🤧🥴

| مشاهده متن کامل بحث + 114 بازدید | 29 پست

بیشتر ازیک سال طول کشید ، حتی هنوزم بویاییم مثل سابق نشده و مهمتر اینکه تو اون یه سال انواع و اقسام بوهای گند تو دماغم بود، یادم میاد یه بار کشک بادمجون می خوردم حالم بد شد بس که بوی تند تو بینیم حس می کردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره خداروشکر بهد سه هفته برگشت.اوایل برگشت خیلی کم بود.من خیلی به خودم فشار می آوردم تا مزه و بو رو ...

خدادوشکر عزیزم

خوشحال شدم🌸🌹

جالب است،🤌ثبت احوال همه چیز را درشناسنامه ام نوشته است به  جز احوالم....🚶‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀😶
2728
بیشتر ازیک سال طول کشید ، حتی هنوزم بویاییم مثل سابق نشده و مهمتر اینکه تو اون یه سال انواع و اقسام ...

دقیقا منم همیطور ی بوهایی میاد تو دماغم 

پس ممکنه ی سالی طول بکشه

جالب است،🤌ثبت احوال همه چیز را درشناسنامه ام نوشته است به  جز احوالم....🚶‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀😶
باید مدام حس بویاییتو تحریک کنی یوقت بزاریش همیننوری دیگ ممکنه برنگرده

وای 🤦‍♀️

ممنونم باشه تحریکش میکنم

2740
دقیقا منم همیطور ی بوهایی میاد تو دماغم  پس ممکنه ی سالی طول بکشه

انشالله زودتر برگرده،من که پیرشدم تو اون دوران، بنظرم اکه طول کشید دکتر گوش ، حلق ،بینی برین تا اذیت نشین مثل من 

شوهر من قلیون کشید دقیقا بعد یک سال برگشت 😁😁

چ جالب 😄

نه من اهل قلیون نیستم ...و گرنه امتحان میکردم😁

انشالله زودتر برگرده،من که پیرشدم تو اون دوران، بنظرم اکه طول کشید دکتر گوش ، حلق ،بینی برین تا اذیت ...

موثره واقعا دکتر برم؟؟

باشه عزیزم ممنونم .ان شاالله همیشه سلامت باشی

ولی میگن بو درمانی کنید بوی گلاب گل دارچین و ... دائم بو کن و تقویت کن بویاییتو 

باشه عزیزم 

ممون

موثره واقعا دکتر برم؟؟ باشه عزیزم ممنونم .ان شاالله همیشه سلامت باشی

بنظرم به امتحانش می ارزه،من که یاد سختی ها میفتم میگم کاش پیش متخصص میرفتم،عمومی می رفتم ولی بی فایده بود، سلامت باشی عزیزم

بنظرم به امتحانش می ارزه،من که یاد سختی ها میفتم میگم کاش پیش متخصص میرفتم،عمومی می رفتم ولی بی فاید ...

باشه حتما عزیزم 

لطف کردی💚🙏