2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برو روانپزشک کمکت میکنه ترک کنی برای خوابتم دارو میده ولی واقعا برام جای سواله مشروب اینقدر راحت گی ...

عزيزم پره همه جا

انتقاد سازنده تون رو براي خودتون نگه داريد😉فقط خانم هاي بالاي ٣٠سال استثنا هستن😅
2728
مشکل خواب مو چیکار کنم بعد جدیدا سر مصرف الکل لرزش دست هم پیدا کردم دستام میلرزه سرم همه ی بدنم احسا ...

برای خوابتون والا دقیق نمیدونم چه کاری خوبه ... عزیزم خب چه کاری وقتی اینقدر داره بهت آسیب میزنه

ماه هیچ وقت پشت ابر نمیمونه... ممکنه علاوه بر سلامتیتون که کلا زندگیتون  بهم بخوره

اگه خودتون و زندگیتون براتون مهم دیگه مصرف نکنین

کلا اگه خونه مادر یا خواهری کسی هم میدونین زمانی که همسرتون نیست برین تا کمتر بفکر مصرفش بیفتین یا کلا با خوندن کتاب،کلاس رفتن و... خودتون مشغول کنین

آره

عزیزم همونطور ک گفتی توبخاطردرمان افسردگی روی ب مشروب اوردی، حالا اون مشکلی ک بخاطرش افسردگی گرفتی حل شده؟ چون این حال تو ریشه ای باید حل بشه

آنقَدَرسازمیزنم که زمانه برقصدبه ساز ما،روزی رسدکه زمین خلاف بگردد ز ناز ما... 
2738
عزیزم همونطور ک گفتی توبخاطردرمان افسردگی روی ب مشروب اوردی، حالا اون مشکلی ک بخاطرش افسردگی گرفتی ح ...

همش میخوام تو حالت بیهوشی باشم هیچی نفهمم امروز حتی نمیدونستم چند شنبه ست ماشینم تو پارکینگ داره خاک میخوره و من حتی نمیبرمش کارواش حتی سوارش نمیشم حساب و کتابم بهم خورده چون گیج و مستم همیشه مثلا دوبار به یکی پول دادم در صورتی که یه بار پولش و داده بودم نمیدوستم شانس آوردم اون بنده خدا آدم حسابی بود گفت خانم فلانی شما پول منو دادی دوباره چرا زدی شماره کارت دادم پولمو داد دوباره هییئیچی خوشحالم نمیکنه شوهرم برام هفته پیش یه گردنبند طلای کارتی خرید پنجاه میلیون من درییییغ از سر سوزن ذوق کنم کل اون طلافروشی هم میخرید من باز ماتم زده نمیدونم چه مرگمه نمیدونم خدایا من چیکار کنم😭😭😭😭

همش میخوام تو حالت بیهوشی باشم هیچی نفهمم امروز حتی نمیدونستم چند شنبه ست ماشینم تو پارکینگ داره خاک ...

اون مشکله حل شده ک بخاطرش همش میخوای بیهوش وخواب باشی ونفهمی؟ اون مشکل چیه عزیزم؟ ببین همه چی زیر سرهمون مشکله. بیا اول اونو حل کنیم

این ادم تورو مشروب خور کرد😢؟ 

رفتارهاش باعث شد افسردگیم حاد بشه و من پناه ببرم به مشروب ولی برای اولین بار آره خودش بهم مشروب داد سه سال پیش ولی فقط تفریحی میخوردم خودشم تبریحی میزنه خیلی خوب بود اما نه که اینجوری مثل این ۶ماه شب و روز بشینم بخورم ماهی یکی دوبار میخوردم 

رفتارهاش باعث شد افسردگیم حاد بشه و من پناه ببرم به مشروب ولی برای اولین بار آره خودش بهم مشروب داد ...

من اینهمه سوال پرسیدم که به همین برسم.... ببین تو درکل دنیا یک نفر میتونه بهت کمک کنه من ادرسشو بهت میدم یه موقع که شوهرت خونه نیست باهاش جلسه بزار. (شاید کارمسخره ای بنظرتون بیاد ولی انجامش ضرری ک نداره، داره)؟ 

اون یه نفرخودتی... میری یه اینه میاری روبه روش میشینی... به خودت سلام میکنی،به خودت خیره میشی، باخودت حرف میزنی، بعدگریه میکنی، خودتو دلداری میدی(همه اینارو باید تواینه نگاه کنی انجام بدی) اخرش به خودت میگی من چی به سرتو اوردم؟ (درواقع روحت ب جسمت میگه)، بعدش باخودت حرف ها میزنی وسبک میشی وتصمیمات خوبی میگیری. به این فکرکن ک تو کی بودی؟ ارزشت چی بود؟ وقتی 18سالت بوده چه ارزوهایی داشتی؟ وقتی هنوز دختر معصوم وخجالتی ای بودی رو به یاد بیار... همه بدی هایی ک بخودت کردی رو محکوم کن وابراز پشیمونی کن. ببین تو رو هیشکی جز خودت نمیتونه بلندت کنه. برای خودت یه دادگاه تشکیل بده، وجدانت نمیزاره محکوم نشده ازش بیرون بیای... خودتو محکوم کن عیب نداره. هرچی خواستی هم سر ظلم هایی ک بخودت کردی گریه کن. بعد بگو من به شرفم فقط یکبار برای هرچیز گریه میکنم ودیگ دفتر همه چیزو ببند. وبعد شروع کن به مجازات خودت بخاطرهمه بی عقلی ها، قدرناشناسی ها وخریت های خودت. (معذرت میخوام رک میگم.) 

بعد ب این فکرکن چی بدست اوردی با ناراحتی هات وبخاطرچیا افسرده شدی،،، ببین اصلا ارزششو داشته؟ به روزی فکرکن که بعده100سال مردی وگذاشتنت غسال خونه و همین مردی ک دنیاو اخرتتو بامشروب ب اتش کشیده بهت میگه:جسد وحتی نوک انگشتانشم بهت نمیزنه.... میبینی چقد ماها گول میخوریم ودنیا بیخوده؟ بنابراین وقتی این حرفو به خودت قبولوندی یه تف کن وپاشوهمه مشروباتو تو خلا خالی کن. بگو ارزش من این بوده خدایی؟ ارزش اون دختر سرخوش 17ساله باارزوهای صورتی این بوده؟؟؟؟ خدا گفته 1ساعت تفکربهتراز70سال عبادته. بشین فک کن ببین چیکارکردی وازاین ب بعدو باید جیکارکنی. ببین ما یه حق الناس داریم ک خدا میگه بمن چه، یه حق الله داریم خدا میگه اوکی هست باهات راه میام، یه حق النفس داریم ک خدا میگه بترکی هم بهت تخفیف نمیدم، شاید اون حق الناسه وحق الله اوکی شه اما حق النفسه اوکی نمیشه ک نمیشه ک نکیشه، وتازه اعضاو جوارحتم میان برعلیه ات شکایت میکنن. میدونی چرا حق النفس بخشیده نمیشه؟ چون بزرگترین طلای تو روح فکرهمون نفس توهه، ک توبهش ظلم کردی، نفس همون روح خداست ک درمادمیده شده... ماها هممون روح خدا رو داریم دیگه. بخاطر همینه هم ک میگن قلب جز بایاد خدا ارام نمیگیرد..... ببین این یه پازل زیباست. تو درحق خودت ظلم کردی، بقول دعای کمیل ظلمت نفسی.... باید خودتم همه چیزو اوکی کنی و دوباره بلندشی    

2706