2410
2553

تو ب خاطر شوهرورفتارهاش رفتی به خودت ظلم کردی، اونم شوهری ک مشروب داده دستت، ببین ملت هر رو از بر تشخیص نمیدن شوهراشون میبرنشون مکه حاج خانمشون میکنن، حالا واسه تو مشروب ک داده دستت کلاسم برات میزاره ک بریم جداشیم😐این بود ارزش تو؟ خدایی یه تف کن هرچی عرق داری خالی کن توخلا😑 خودتو از نو بساز، ببین قوی شو، فرعون به اسیه خیانت میکرد، فرعون اسیه رو بخاطر عقایدش اخرعمرش کتکم میزد، فرعون مشروب خور قهارم بود، پسربچه هاروهم میکشت، گنداش بس نبود اخر سرهم گف انا ربک العلی... من خدای بزرگم😐یعنی تاته وحشتناکی پیش رفت، اما اسیه همیشه قوی موند، همیشه سرافراز موند گف برام مهم نیست اون چ غلطی میکنه، اونقد روح خودشو بزرگ کرد ک شد جزو4زن برتر دنیا. اسیه یکی از کسانی بوده ک زایمان حضرت زهرا حضور داشته. باید ازاین زنها یاد بگیریم. من نمیگم اوه ایش پاشو گناهه مشروب برو از حضرت زهرا تقلید کن فلان کن، نهههه، من میگم شان تواین نیست گناه بدرک، شان تو مستی نیست، شان تو قوی بودنه، من میگم ازاسیه یادبگیر گلم. الگوی خوبیه. وهیچوقت فکرنکن ک ب اخر خط رسیدی... ببین تو فیلم مختار یه روز مختاررفت خونه یه ادم ازش درخواست کمک کنه، یارو گیج ومست درو بازکرد و خلاصه مختارگفت کمک میخوام. مرده گریه کرد. گفت من یه شراب خورم روزعاشورا امامم رو سربریدن ولی من مست بودم احتمالا🥺گفت من نمیتونم. مختاربهش گفت هیچوقت برای شروع دور نیست. مرده روحیه گرفت. کم خورد وبعد اصلا نخورد، اخرکاری بامختارشهید شد.... ببین هیییییچ وقت تحت هیچ شرایطی برای برگشت دور نیست. 

اینو یادت باشه خدا ازروح خودش بمادمیده، بنابراین برای کسب ارامش به هیچ چیز جز یادخدا احتیاج نداری واسه همین میگن دل جز بایاد خدا اروم نمیشه. سعی کن دعای کمیل رو ب فارسی همین امشب بخونی. خواهش میکنم به عربی نخون. حتما ب فارسی بخون

آنقَدَرسازمیزنم که زمانه برقصدبه ساز ما،روزی رسدکه زمین خلاف بگردد ز ناز ما... 

اخه تو فردا روز کبدت ازکاربیفته کی صاحابته؟ تومستی کاردست خودت بدی کی صاحبته؟ والله ک ادامه بدی شوهرت یه روز تومستی دارو ندارتم بالامیکشه میره یه زنم روت میگیره. اخه پس چرا خودتو یه تکونی نمیدی؟ اونی ک روز اول مشروب داده دستت ذره ای پشیمون هست؟ اصلا بحز تهدید ک طلاقت میدم کاری هم کرده‌؟ پس خودتو سفت بغل کن ک ناجی تو خودته.... 

توبه اراده وتصمیم احتیاج داری. 

حالا برای مجازاتت 40 روز خودتو اینجور ک میگم مجازات میکنی:(اگربعداز40روزدیدی فایده نداره تااخرعمرت هرچی خواستی بخور😐ولی خواهش میکنم انجام بده) 

مجازات تواینه ک 40روز محکومی هرشب دعای کمیل رو به فارسی بخونی

مجازاتت اینه که بری کتابخونه عمومی شهرت ثبتدنام کنی ودراین چهل روز ایناروبخونی(خاطرات شازده حمام، پایی که جاماند، من زنده ام، دا، سینوهه، به سوی ستاره ای به نام افتاب) 

مجازاتت اینه چهل عصر به پارک بری وصرررررررفا به بازی بچه ها خیره بشی. 

مجازاتت اینه 40روز هر روز حتما یه نامه به خدا بنویسی درحد سه چهارخط وازش تشکروشکرگذاری کنی

تواگه بعده 40روز تبدیل به یه ادم دیگ نشدی بیامنو فحش بده😑😐درضمن اگه اون کتابارو نخونی انگارهیچکارنکردی

امتحانش ضرر نداره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه تو فردا روز کبدت ازکاربیفته کی صاحابته؟ تومستی کاردست خودت بدی کی صاحبته؟ والله ک ادامه بدی شوهر ...

سلام بسیار ممنونم از راهنمایی دلسوزانتون بله درست شوهرم هیییییچ کاری برام نکرده جز تهدید دعای کمیل و از گوگل میشه دانلود کنم؟تا حالا نخوندم آخه یه دفترم فردا میخرم پارکم میرم کتابخونه هم باید امشب از نت دانلود کنم تو عمرم پامو تو کتابخونه نذاشتم نمیدونم باید چی کنم دقیقا خدا کنه جواب بگیرم

بعد ب این فکرکن چی بدست اوردی با ناراحتی هات وبخاطرچیا افسرده شدی،،، ببین اصلا ارزششو داشته؟ به روزی ...

در چند ماه یا بهتره بگم چند سال اخیر هیچکس مثل شما محکم و کامل باهام حرف نزده بود مرسی عزیزم از فردا شروع میکنم 

2720

مشکلت همین مشروبه که بخاطر دوری از مشکلات پناه به مایع نجس مست کننده گرفتید .

پس توکل کن و این کوفتی رو ترک کن...

کاربر مرد هستم         اگر دین ندارید آزاده باشید...
انشالله الان همشو خالی کردم تو ظرفشویی

پس خودت با نماز و پناه بردن به خدا و اهل بیت از افسردگی خارج کن...

تو خونه تنها نباش 

ایامی که شوهرت نیست 

برو خونه پدرت یا پدر شوهر

کلاس 

باشگاه

فعالیت اجتماعی مثل مسجد یا فرهنگسرا و...

منزل رفقا یا اونا بیان و...

شاد باشید ولی نه با گناه

پس خودت با نماز و پناه بردن به خدا و اهل بیت از افسردگی خارج کن... تو خونه تنها نباش  ایامی ک ...

میخوام برم باشگاه اگه بشه یه مغازه پوشاک بزنم سرکار برم شاید بهتر شم

2714
میخوام برم باشگاه اگه بشه یه مغازه پوشاک بزنم سرکار برم شاید بهتر شم

خوبه کم کم به فکر بچه هم باشید شاید ۴۰ روز بعد بهتر باشه... 

آقاتونم حتی تفریحی ترک‌کنه که روی نسل انسان تاثیر میذاره ...

منظورم یقینا حکمتی بوده که خدا حرام کرده وگرنه چه همه بخورند چه نخورند خدا خداییش میکنه.

سلام بسیار ممنونم از راهنمایی دلسوزانتون بله درست شوهرم هیییییچ کاری برام نکرده جز تهدید دعای کمیل و ...

عزیزم خیلی خوشحالم که حق پذیری وحداقل بخاطر حال خودت این 40روزو امتحان میکنی. گلم دعای کمیل همه جوره اش هست هم پی دی اف هم متن، ولی تاکید میکنم فارسی بخون. بعد عزیزدلم کتابخونه میری میگی میحوام عضوبشم باکارت ملی وشناسنامه برو. همین، هزینه اشم 30 تومنه. 

بعد بگو این کتابا مبخوام(خاطرات شازده حمام، من زنده ام، سینوهه، دا، پایی که جاماند، به سوی ستاره ای به نام افتاب) وبه همین ترتیب هم ک نوشتم بخون. بزرگترین کتابخانه عمومی شهربرو ک همشو داشته باشه. اینا حالتو عوض میکنن مخصصصصصصوصا اولی

در چند ماه یا بهتره بگم چند سال اخیر هیچکس مثل شما محکم و کامل باهام حرف نزده بود مرسی عزیزم از فردا ...

عزیزدلم تو اینه ای ازمنی🥺😢 من خیلی وقتا هیچکسو نداشتم ک بهم بگه ارزشت چیه و تهش هیشکی صاحابت نیست جز خودت.... خوشحالم که حرفامو دوس داشتی، وپوزش میطلبم بابت طولانی شدنش