2737
2739
عنوان

کسی هست شغلش مدد کاری باشه؟

35 بازدید | 1 پست

من ۱۶ سالمه و هدف و علاقه خاصی ندارم و همین باعث شده انگیزه درستی هم برای درس خوندن نداشته باشم موقع انتخاب رشته به ناچار (  چون با اینکه معدلم پایین نبود (۱۸ و خرده ای  بود)  ) و اینک تعریف فرهنگیانو شنیده بودم رفتم انسانی که فرهنگیان بخونم ولی الان نظرم عوض و به سمت رشته مدد کاری اجتماعی جلب شده با اینکه شنیدم حقوقش کمه و از لحاظ روحی ممکنه سخت باشه ولی دوسش دارم و فکر میکنم شغل مورد علاقم باشه و با روحیاتم سازگار (من به راحتی میتونم احساس دیگرانو درک کنم و حالشونو خوب و همیشه مشتاقم داستان زندگی های مختلفو بشنوم و به ادما کمک کنم ) هر چند شاید اینا معیارای خوبی برای اینکه بشه گف این شغل مناسب منه نباشه !! ولی مطمعنم از شغل های دیگه رشته انسانی بیشتر نزدیک به منه و از فرهنگیان و معلمی بهتر باشه فرهنگیان با اینکه حقوق خوبی داره به نسبت و شغل داعمی و تضمین شده و کلی مزایای دیگه اما من نمیتونم تحملش کنم اون همه روزمرگی رو منی ک زندگیی سراسر هیجان میخام نمیتونم سالیان سال یه سری مطلب تکراری رو هر روز برای یه سری ادم توضیح بدم و تفهیم کنم خلاصه اینکه شنیدم برای رشته ممدکاری شغل نیس اگر باشه حقوقش کمه و ...

خب من دوست دارم دختر مستقلی بشم و خودم در امد داشته باشم به نظرتون میشه در کنار مدد کاری حرفه ی دیگه ای رو به صورت ازاد بخونم و کمک در امد داشته باشم از نظر تایمو اینا میگم