2737
2734
عنوان

بعد3سال مامان شدم😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 898 بازدید | 33 پست

خداروشکر که خدا حاجتتو داد خوش به حالت ؛ حال الانتو خریداریم😂

امیدوارم سالم و راحت به دنیا بیاد و تو بغلت بگیریش 

من که هنوز خدا خودشو بهم نداده چه برسه به بچه ش

خوشبخت باشی آبجی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فعلا با نون پنیر   وخیار‌گوحه زندم..🥺🥺امروزم سالاد خوردم..شوهرم اعصابش خورد میشهرمن نمیت ...

تا سه ماه تقریبا اینطوری هستی حالا شاید زودتر یا دیرتر خوب بشی

تـا خـــدا بـنـده نـــواز اسـت به خلـقش چـه نیــاز میـکـشم نــاز یــکی تـا بـه همه نـاز کـنم ♥️ 
تا سه ماه تقریبا اینطوری هستی حالا شاید زودتر یا دیرتر خوب بشی

خداکنه پس زودتر تموم شه...دعا کن تموم شه..من دست تنهام هستم و هیییچکس دورم نیی..جز شوهرم ک اونم بنده خدا ازصب تا شب سرکاره

کاربر مثلا محترم..اگه یه چی گفتی و ی چی خلاف میلت جواب دادم و دوباره ی چی گفتی و جوابتو ندادم..دلیلش فقط یه چیزه.اونم اینه جوابی ک میفرستی رو نخونده حذف میکنم🤣🤣چون اگ قرار بود قانع بشی با همون جواب اول میشدی..پس بحث بیخودیه..
2731
خداروشکر که خدا حاجتتو داد خوش به حالت ؛ حال الانتو خریداریم😂 امیدوارم سالم و راحت به دنیا بیاد و ...

مرسی گلم ایشالا شماهم یه بخت خوب نصیبت بشه ویه دوقلوبیاری🤲🌷

زندگیمون شده خنده های مصنوعی...لا ب لای دردای واقعی..🙃🖤
خداکنه پس زودتر تموم شه...دعا کن تموم شه..من دست تنهام هستم و هیییچکس دورم نیی..جز شوهرم ک اونم بنده ...

ان شاا... ک زودتر خوب میشی

تـا خـــدا بـنـده نـــواز اسـت به خلـقش چـه نیــاز میـکـشم نــاز یــکی تـا بـه همه نـاز کـنم ♥️ 
خداکنه پس زودتر تموم شه...دعا کن تموم شه..من دست تنهام هستم و هیییچکس دورم نیی..جز شوهرم ک اونم بنده ...

ازهمون اول ویارداشتی. من الان خیلی گرسنم میشه چیزی میخورم بعد1ساعت ضعف میکنم

ازهمون اول ویارداشتی. من الان خیلی گرسنم میشه چیزی میخورم بعد1ساعت ضعف میکنم

ن هفته های اول‌خیای خوب‌میخوردم و هرچی میخوردم...وسطاش بدیبوست شدم بعدش اینجورب شدم...🥺🥺

کاربر مثلا محترم..اگه یه چی گفتی و ی چی خلاف میلت جواب دادم و دوباره ی چی گفتی و جوابتو ندادم..دلیلش فقط یه چیزه.اونم اینه جوابی ک میفرستی رو نخونده حذف میکنم🤣🤣چون اگ قرار بود قانع بشی با همون جواب اول میشدی..پس بحث بیخودیه..
2740
ن هفته های اول‌خیای خوب‌میخوردم و هرچی میخوردم...وسطاش بدیبوست شدم بعدش اینجورب شدم...🥺🥺

چ بد خداکنه من اینجورنشم لاغرم هستم دیگ هیچی ازم نمیمونه بعد😂

چ بد خداکنه من اینجورنشم لاغرم هستم دیگ هیچی ازم نمیمونه بعد😂

اره دیگ سخته..منم همش دعا مبکردم خدایا هیچ علامتی هیچی نداشته باشم ولی بازم هست

اره دیگ سخته..منم همش دعا مبکردم خدایا هیچ علامتی هیچی نداشته باشم ولی بازم هست

عب نداره میگذره 😊🌷

فعلا با نون پنیر   وخیار‌گوحه زندم..🥺🥺امروزم سالاد خوردم..شوهرم اعصابش خورد میشهرمن نمیت ...

من تا ۱۴ هفتگی داشتمش ولی نگران نباش تموم میشه 

بعد که ویارت تموم شد یکی باید جلو بخور بخورتو بگیره 

من که اینجور بودم 

اول بارداریم ۶۵ بودم آخرش با زور دکترم که نذاشت خیلی غذا بخورم ۹۰ شدم😊😁😁

الهی خوشی هم قدم باشه باتو ...الهی که چشمام نبینه غماتو ...الهی نبینم که بی تکیه گاهی ... فقط شادیاتو ببینم الهی  ❤🌸🌹🌺      میشه برا سلامتی پسرم 🐣 و ظهور امام زمان (عج) دو تا صلوات بفرستی... مرسی😍😘

عزیزم من روز 7 ام هیچ علائمی ندارم ن درد سینه ن هیچی فقط س روز اول ذرد دل داشتم فولی هامم 20 21 20 روز 11 بود ک امپول ازادسازی زدم روز 13 انجام دادم..... دکتر گف خودم خیلی خوبه شرایطم اما ازمایش شوهرم خیلی بو بود خیلی ناامیدم 

خداجونم امسالم رد شد و من موندم و کلی حسرت دوباره.. ک وای اگ باز تا عید باردار نشم چی... هزار تا سوال خیال بسمه واقعا بسمه چند ساله زندگیم شده جهنم چشام ضعیف شد روحم داغون شد عیبی نداره من بازم از خودت میخام شاید دلت ب رحم بیاد
عزیزم من روز 7 ام هیچ علائمی ندارم ن درد سینه ن هیچی فقط س روز اول ذرد دل داشتم فولی هامم 20 21 20 ر ...

منم علائم خاصی نداشتم فقط دوروزدوتالکه دیدم وتانزدیک پریودم ک شدسینه دردوکمردردگرفتم.من دوتافولی ۱۸داشتم وآزمایش شوهرمم خوب بود ایشالاشمام نتیجه میگیری ناامیدنباش یدونه اسپرمم کافیه

منم علائم خاصی نداشتم فقط دوروزدوتالکه دیدم وتانزدیک پریودم ک شدسینه دردوکمردردگرفتم.من دوتافولی ۱۸د ...

توکل. ب خدا اینک ازمایش شوهرم بده خیلی ناراحتم کرده سپردم ب. خدا ایشالا خودش منت سرم بذاره 

خداجونم امسالم رد شد و من موندم و کلی حسرت دوباره.. ک وای اگ باز تا عید باردار نشم چی... هزار تا سوال خیال بسمه واقعا بسمه چند ساله زندگیم شده جهنم چشام ضعیف شد روحم داغون شد عیبی نداره من بازم از خودت میخام شاید دلت ب رحم بیاد
2706