2737
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عزیزمممم مبارک باشه..خب حالا از این بعد ویارش اذیتت میکنه🤣🤣منم منتظر بودم الان ک هفته هشت هستم دارم به فنا میرم...شوهرمم فک کنم ی جورایی به غلط کردن افتاده🤣🤣🤣

کاربر مثلا محترم..اگه یه چی گفتی و ی چی خلاف میلت جواب دادم و دوباره ی چی گفتی و جوابتو ندادم..دلیلش فقط یه چیزه.اونم اینه جوابی ک میفرستی رو نخونده حذف میکنم🤣🤣چون اگ قرار بود قانع بشی با همون جواب اول میشدی..پس بحث بیخودیه..
2738

مبارکت باشه🌺🌸❤🐣

انشاالله تا آخر امسال دامن همه منتظرا سبز بشه بحق حضرت زهرا(س)🙏🏻🙏🏻🙏🏻

الهی خوشی هم قدم باشه باتو ...الهی که چشمام نبینه غماتو ...الهی نبینم که بی تکیه گاهی ... فقط شادیاتو ببینم الهی  ❤🌸🌹🌺      میشه برا سلامتی پسرم 🐣 و ظهور امام زمان (عج) دو تا صلوات بفرستی... مرسی😍😘
عزیزمممم مبارک باشه..خب حالا از این بعد ویارش اذیتت میکنه🤣🤣منم منتظر بودم الان ک هفته هشت هستم دار ...

الهَی عزیزم😂😍

زندگیمون شده خنده های مصنوعی...لا ب لای دردای واقعی..🙃🖤
مبارکت باشه🌺🌸❤🐣 انشاالله تا آخر امسال دامن همه منتظرا سبز بشه بحق حضرت زهرا(س)🙏🏻🙏🏻🙏🏻

ممنون گلم. ایشالا🤲🤲

زندگیمون شده خنده های مصنوعی...لا ب لای دردای واقعی..🙃🖤
عزیزمممم مبارک باشه..خب حالا از این بعد ویارش اذیتت میکنه🤣🤣منم منتظر بودم الان ک هفته هشت هستم دار ...

اگر اشتها نداری غذا بخوری یا تهوع بهت دست میده کره و مربا بخور 

خودم تنها چیزی که میتونستم بخورم همین بود

الهی خوشی هم قدم باشه باتو ...الهی که چشمام نبینه غماتو ...الهی نبینم که بی تکیه گاهی ... فقط شادیاتو ببینم الهی  ❤🌸🌹🌺      میشه برا سلامتی پسرم 🐣 و ظهور امام زمان (عج) دو تا صلوات بفرستی... مرسی😍😘
اگر اشتها نداری غذا بخوری یا تهوع بهت دست میده کره و مربا بخور  خودم تنها چیزی که میتونستم بخو ...

فعلا با نون پنیر   وخیار‌گوحه زندم..🥺🥺امروزم سالاد خوردم..شوهرم اعصابش خورد میشهرمن نمیتونم غذا بخورم..خب‌مگ دست خودمه..هی میگه ضعیف میشی..ولی خب چیکلرکنم...مربا و از چیزای شیرین بدم اومده...دیروز‌فقط سه چهارقاشق عدسی خوردم و دیگ میوه و سالاد میلم میکشه‌فقط...میگم خدایا تا کی ادامه داره این وضع؟؟😟😟😟بعنی تا چند ماهگی هست معمولا؟؟

کاربر مثلا محترم..اگه یه چی گفتی و ی چی خلاف میلت جواب دادم و دوباره ی چی گفتی و جوابتو ندادم..دلیلش فقط یه چیزه.اونم اینه جوابی ک میفرستی رو نخونده حذف میکنم🤣🤣چون اگ قرار بود قانع بشی با همون جواب اول میشدی..پس بحث بیخودیه..
2706